görüntülü cihazla su kaçaklarına bakan su tesisatçıları

Görüntülü cihazla su kaçaklarına bakan su tesisatçıları İstanbul Uzman Tesisat firması 99 TL su kaçağı tespiti yapıyor su arızası onarımı için yerinde fiyat veriyoruz. Su kaçağı tespit bulma için İstanbulda profesyonel tercih Uzman Tesisat atık su borusunda ve temiz su borularnda su kaçağını bulabilecek cihazlara sahiptir.

İstanbulda Su Kaçağını Bulan Servisler

İstanbulda görüntülü cihazla su kaçaklarına bakan su tesisatçıları Görüntülü banyo su sızıntılarını araştıran firmadır. Kamera ile banyo su sızıntısı nasıl bulunur? Nem ölçer cihaz ile ıslak kalan duvar içindeki belirtiler daha net görüntülenir. Öyle ki bu pis veya temiz su olması fark etmez. İnsan gözü ile bir kısmını görürsünüz, fakat termal kameralı analizler de kesinlikle akıntının nereden başladığı bilgilerinden tutun da orada sıcak su tesisatı varsa tam olarak neresinden akmaya başladığını görebiliriz. Görüntülü cihazla su kaçaklarına bakan su tesisatçıları banyo şebeke suyu kaçaklarını onaran firmadır. Şebeke suyundaki maksimum basınç en fazla 8-9 bar olmalıdır. Bunun aşılması basınç fazlalığı nedeniyle patlamaya neden olabilir. Patlayan su borusunun sesini duyduğunuz anda vanaları kapatmalısınız. Gecikmesi su baskınlarına neden olur. Ekibimiz gelir ve vana aç, kapa işlemi sırasındaki su sesi dalgalarının duvar ve diğer yüzerlerde ses dedektörü ile dinlenmesine geçer. Basıncın 3-4 bar civarına ayarlanması için ek donanım takılması gerekebilir. Basınç ayarlama ünitesi gibi pek çok adım ilk aşamada yapılmaz. Dedektör analizinden hemen sonra kırılacak yüzeyin neresi ile sınırlı olacağına bakılır ve çok geçmeden tesisat onarımına geçilir ve garanti süreli işlemleriniz o andan itibaren başlamış olur.

Görüntülü cihazla su kaçaklarına bakan su tesisatçıları basınç düşürücü vana takan firmadır. Su borusunda basınç fazlalığı nedeniyle patlamasına kesin çözüm bazen basınç düşürücü vana takma işlemidir. Bazı araştırmalar ve özellikle basınç ölçer cihaz sonuçlarına göre gerek görülürse, faydası olacağı düşünülüyorsa ekiplerimiz hemen uygulayabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55