kaynarca su kaçağı tespit bulma

Pendik kaynarca su kaçağı tespit bulma ve onarım servisi kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı bulma cihazı kullanarak noktasal su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma firması olarak tüm su kaçakları için özel kamera sistemleri , dinleme cihazları kullanmaktayız.

Kaynarca su kaçağı tespit tesisat firması olarak daire içinde su kaçağı arama cihazları kullanıyoruz suyun hangi borudan patladığını bilmiyorsanız gelişi güzel kırım işlemleri yaptırmadan önce mutlaka bizi arayınız. Kaynarca su kaçağı bulma servisi gizli tesisat problemleri için üretilmiş kameralı görüntüleme cihazları kullanmaktadır.

Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca su kaçağı tespit bulma hizmetleri verilmeye devam etmektedir ve İstanbul’da tüm semtlerde gelişmiş aygıtlarımız ve ustalarımız ile hızlıca sizlere ulaşarak sorunun kaynağını yok etmek istiyoruz.

Noktasal tespit önemli midir?

Kaynarca su kaçağı tespiti ve tamir etme servisi olarak ne kadar başarı yüzdemiz yüksek olursa müşterilerimizden o derece takdir alıyoruz ve evinin deneme tahtasına dönmesine kim ister ki? Örneğin, oturma odasının üstünde çatının olduğunu ve burada boru patladığını düşünün. Borudaki su sesleri adeta fıskiye gibi tiz ve nadiren duyulabilecek bir durumda ise haftalar sonra bile fark edilmesi güç olabilir. Elbette tavandaki beton boş durmayacak bu suyu emecek. Su emildikçe tavandan akmaya devam edecektir.

Su boruları her zaman görünecek yerde değildir!

Kaynarca su kaçağı bulma işlemini üstlenirken boruların bazılarının duvar önlerinde bazılarının duvar arkalarında olduğunu biliyoruz ve tespiti sizce güçleştirir mi? Hayır kesinlikle! Nem dikkate değer bir göstergedir ve termal kamera zaten su, nem, sıcaklık, boru hatları üzerinden analiz yapar ve çatı katında ne kadar yüzey varsa cihazı tutmamız ile onların nerede toplandığını, hangi borudan devamlı su aktığını hızlıca bulabiliriz.

Tamirat nasıl oluyor?

Kaynarca su kaçağı tespit bulma ustalarımız hasar borudaki yüzeyi işaretler ve beton yada fayans kırılmaması gerekli ise sadece o bölgede tadilat yapar. Bunun için yanımızda matkap getiriyoruz, parçalar çıkartılır, borunun yerine yenisi takılır, tesisat suyu tekrar açılır sorun genelde aynı gün çözüme kavuşabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55