üsküdar burhaniye su kaçağı tespiti

Üsküdar burhaniye su kaçağı tespiti yapan kameralı cihazlı su kaçağı bulma tesisat firması Uzman Tesisat 99 TL ye su kaçaklarını kırmadan bulup tamir ediyor. Uzman tesisat su kaçağı tespit bulma konusunda aynı gün içinde Üsküdar burhaniye şubesi ile hizmetinizdedir.

Üsküdar burhaniye su kaçağı bulma üst kattan eve su sızmasını bulan servistir. Üst kattan sızan sular nasıl bulunur? Bu sorunu oluşturan pek çok olasılık vardır. Üst katın atık kanalında su sızıntısı vardır ve gider borusundaki küçük çatlama bölgelerinden başlayarak lağım suları size akıyor olabilir. Tavanda sararma sorunu da atık sulardan dolayı kaynaklı olabilir ve zaten açığa çıkan kokuları da dikkat etmişsinizdir. Yapılması gereken üst katın tüm gider kanallarına süzgeç kapağı kaldırılarak, boru parçasından ve gider ağızlarından ulaşılarak kanal içine kamera takılır ve sızıntı araştırması yapılır. Mutfak tavanından damlayan sular lavabo su sızıntısından kaynaklı da olabilir ve hepsi titizlikle araştırılır ve sızıntı, çatlak boyutuna göre onarım sıvısı veya dikkatli bir şekilde tadilat yapılarak sorun aşılmasına geçilir.

Üsküdar burhaniye su kaçağı tespiti lambadan su damlamasını bulan servistir. Lambaya su damlaması elektrik hattına ulaşması ile patlamaya neden olabilir. Bu bazen yangın olasılığını da ortaya çıkarabilmektedir. Su sızıntıları her zaman tadilat seçenekleri aşırı olacak şeklinde değildir. Araştırılması makinelerimiz ile yapıldıktan sonra sorun kısa sürede çözülecektir. İstanbul su kaçağı tespiti için tercih edebileceğiniz güvenilir firmalar arasındayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55