ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti

Ataşehir Esatpaşa su kaçağı tespiti firmamız makineli cihazlarla su sızıntısı bulunan bölgeyi tespit etmek için cihazla su kaçağı bulma servisi sunmaktadır. Tecrübeli ustalar ile İstanbul’da su sızıntıları problemlerine kesin çözüm sunmaktayız. Lavabo giderlerinde kötü kokular mı geliyor? Oraya şiş yardımı ile ne kadar müdahale ederseniz, plastik olan gideri de parçalama riskiniz bulunmaktadır. Ayrıca koku mydana gelmesi zaten hali hazırda damlatabilecek düzeyin de oluşmasına zemin hazırlayabilir. Bizim yaptığımız ise lavabo süzgecinin altındaki kısım ve devamındaki duvar arkasında gider borusu içini görüntüleyebilecek kameralar kullanmamızdır. Sızdıran plastik boru yeri hasar verilmeden bu ekipman ile birkaç dakika içerisinde bulunabilir ve parça değişimi çok geçmeden hızlıca yapılabilir.

Esatpaşa Su Arıza Tespiti

Esatpaşa su kaçağı tespiti ile atık kanalı kırılma, sızdırma yerini kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile uzun kamera kabloları ile bulmaktayız. Apartmanın ana atık gideri veya dairenizdeki herhangi bir sıhhi kanal için bunu rahatlıkla yapabiliriz. Eğer bu türdeki borularda sızma varsa kesinlikle evin içinde lağım kokuları ortaya çıkabilir. Gerek koku gerek ıslaklık olarak karşınıza çıkabilir. Bahsettiğimiz robot sistemin kablosu ile yerini piksel olarak rahatlıkla bulabiliriz. Eğer söz konusu tazylikli su yani şebeke hattında sızma ise oluşan ses dalgalarını frekans sistemi iel dinleyerek yerini bulan farklı bir cihaz ile buluruz. Zemin veya duvar olsun her türlü alanda o bölgenin iç katmanlarını dinlemek için kullanırız. Uyguladığımız yöntem ile suyun ilk çıkış noktası dahil kaç tane sızma yeri olursa olsun en ufak fayansı kırmadan borunun sızdırdığı yeri bulabilmekteyiz. Çalışmalarımızın süresi de çok uzun sürmediği gibi onarım işlemlerinde küçük damlama türündeki sorunlarda kimyasal kapatıcılar ile çoğu zaman çözüm bulmaktayız.

Ataşehir Esatpaşa su kaçağı tespiti ile binaları güven içerisine alarak su kaçağı bulma işlemlerinde yalnızca birkaç örnek verdik sizlere. Bizim tüm işlemlerimiz kesinlikle banyo gideri üzerine değildir. Tuvalet, lavabo gideri,sıcak, soğuk su borusu tamiratı ve kaçak yerinin cihaz ile bulunması gibi daha farklı konularda da bizi tercih edebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55