banyo gideri alt kata su kaçırıyor

su kaçağı servisi

Banyo gideri alt kata su kaçırıyor ise uzman tesisatçı firmamız Çözüm Tesisat ile iletişime geçmenizde fayda var. 0212 417 21 87 numaralı telefondan bizleri arayınız. Banyo gideri alt kata su kaçırıyor ise kendiniz tarafından buna yapılacak pek fazla bir işlem yoktur. İşin ehli olan su kaçağı tespiti firmamız bunu pratik yollarla çözecektir. Bunun için kameralı cihazlarımızı kullanmaktayız. Bu yolla yapılan tespit işlemleri kalite bakımından en üst düzey hizmetlerden bir tanesidir. Çünkü banyo giderinde bulunan patlak boru noktasal olarak görüntülenerek hiçbir kırma işlemine gerek kalmadan onarılabilir.

Banyo Alt Kata Su Kaçırıyor

Banyo gideri alt kata su kaçırıyor ise kaçağın nerede olduğunu bulmak en önemli noktadır. Kaçağın kendi evinizden kaynaklandığını zannedebilirsiniz. Ancak kaçak sizin üst komşunuzdan veya yan komşunuzdan kaynaklanıyor da olabilir. Test pompalarımızla tesisata verdiğimiz basınçlı hava ve su borudaki patlağın nerede olduğunu bize hemen gösterecektir. Duvar , parke veya mermerin içerisindeki patlağı bulmak için ayrı olarak cihazlarımızla duvar içi , parke içi ve mermer içini dinleyerek sızıntının nereden kaynaklandığını bulmaktayız. Plastik borulardaki sızıntı genel olarak sıcaklıktan ve genleşmeden ; demir borulardaki sızıntı ise çürüme ve paslanmadan kaynaklanmaktadır. İsteğiniz dahilinde onarımını yapıp ustalarımız tarafından verilen fiyatı ise uygun görürseniz tamiratına başlanır. Kullanılan tekniklerimizin hepsi günceldir. Yaptığımız onarımın garantisi vermekteyiz. Onarımını yaptığımız bölge 1 yıl içerisinde sızdırma yaparsa evinize ücretsiz olarak servis göstermekteyiz. Bünyemizde eski cihazların yeri yoktur bütün cihazlarımız teknolojinin son çıkardığı aletlerdir. Tecrübesiz usta çağırıp fazladan masraf yapmak yerine firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Banyo gideri alta su kaçırıyor durumunda yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve sızıntı büyümeden olaya el atmamızdır. Bu yüzden internet sitemizde de yer alan numaradan bizlere en kısa sürede ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55