haznedar su kaçağı tespiti

Haznedar su kaçağı tespiti firması olarak her türlü tesisat borusunda meydana gelmiş su kaçağını bulmak için son teknoloji cihazlarla su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Su kaçakları eğer ki önlem alınmazsa yüksek su faturaları, rutubet, alçıların dökülmesi, nem ve daha birçok önemli sıkıntıyı da beraberinde getirir. Bu gibi durumlarda su kaçağı bulma işlemlerinde bizler teknik anlamda hızlı ve kesintisiz bir şekilde ilerleyerek gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemlerde kameralı yöntemler, dinleme cihazları, nem ölçerler ve en önemlisi de termal sistemlerin tamamını her türlü makineli su kaçağı bulma da kullanmaktayız. Su kaçağı tespiti işlemlerinde bu yüzden teknolojik cihazlarla ilerlemeye özen gösteririz. Çünkü bu cihazlar sayesinde kaçak bölgesi kolaylıkla bulunur ve hiçbir kırma dökme işlemine gerek kalmadan kaçak tespit edilip onarılır.

Haznedar Su Kaçağı Bulma Ustası

Güngören Haznedar su kaçağı tespiti temiz su tesisatındaki su akıntısını bulan firmadır. Temiz su tesisatında su akması olduğunda su faturası fazla geldi gibi sorunlarla karşılaşılabilir, bina ev duvarı fayansında ıslaklık su gibi durumlar karşınıza çıkabilir. Su kaçağını kırmadan bulma cihazları bizlerde mevcuttur. Su kaçağını bulup tamirini de yapmaktayız. Mutfak fayansından alt kat komşuna su akıyor gibi durumlarda zemine lavabo veya petek bağlantıları için döşenen sistemleri denetlememiz gerekir. Kombiden kaynaklanan su kaçaklarını bulmak için sıcaklık ve ses araştırması açısından iki cihaz kullanmaktayız. Tesisat içerisinde basınç testi yaparak problemin ilgili daireden geldiğini kanıtlarız. Ardından kombinin etrafından termal kamerayı tutup ilgili su hattını bulur ve sızıntıları yine aynı cihaz ekranı ile araştırırız.

Haznedar su kaçağı tespiti üst kattan su gelmesini basınç testiyle bulan firmadır. Su sızıntısı önleyici silikon yapıştırıcı bazı tesisatlarda kullanılabilir. Küvet, lavabo, duşa kabin seramiği, taşından su gelmesi, akması gibi durumlarda küvetin içindeki suların dışarı akması sürülerek ve testler yapılarak giderilebilir. Bazen ise direkt tesisat kaçakları vardır. Fakat atık, sıcak, soğuk şebeke hatları, kalorifer tesisatı, rögar su kaçaklarını kırmadan bulma firmamız ile her türlü sorunlara karşı hazırlıklıyız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55