su kaçağı makineyle tespiti

İstanbul su kaçağı makineyle tespiti yapan tesisat firmaları telefon numarası 0551 231 83 55 makine ile su kaçağı bulma ne kadar ; 99 TL ye tespit işlemi yapıyoruz. Su kaçağı tespit bulma servisimiz İstanbul genelinde verilmektedir Avrupa ve Anadolu yakası telefon numarasından bizi ulaşabilirsiniz.

Makine ile su kaçağı tespiti yapan firmalar başında Uzman Tesisat hem ekonomik hemde garantili olarak su kaçağı bulma ve tamir işleri yapıyoruz. Dairenizde bilmediğiniz nedeni belirsiz su sızıntıları var ise bizi arayarak sorunu kökünden halledebilirsiniz.

Makinelerle Su Kaçağının Yerini Bulan Firmalar

Evleriniz de  kullanma suyu tesisatı ve kullanılan suyun gönderilmesi için pis su tesisatı vardır ki bu tesisatlar oldukça karmaşık ve birçoğu da beton ile duvarlarımızın içerisine göremeyeceğimiz şekilde gizlenmişlerdir. Bu su tesisatları yıpranmadan, kötü malzemeden veya işçilikten kaynaklanan sebeplerle zaman içerisinde kaçak yapabilirler. Su kaçağı , faturalarımızı normalinden çok daha yüksek hale getirebileceği gibi evlerinize, eşyalarınıza ve sağlığınıza zarar verebilir. Günümüzde su kaçaklarını bulmak için cihazla su kaçağı makineyle tespiti yapılmakta ve bu tespit yapılırken herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmamaktadır. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapılan su kaçağı makineyle tespiti yaklaşık 30 dk gibi kısa bir zaman almaktadır.

Cihazla su kaçağı makineyle tespiti ile su borularında oluşan en küçük sızıntı bile metlerce uzaklıktan bulunabilmekte ve bu işlem yapılırken hiçbir kırma dökme işlemi yapılmamaktadır. Akustik ses dinleme cihazı veya termal kameralarla yapılan su kaçağı makineyle tespiti oldukça ucuz maliyetli olup, sızıntı çok kısa sürede ve yanılma payı olmadan bulunmaktadır. Su kaçağı bulma işlemi eskiden deneme yanılma yöntemi kullanılarak göz tespitiyle, evlerin duvarları ya da yerler kırılarak yapılırdı ki bu işlem sonucunda gereğinden çok daha fazla yer kırılıp gereksiz masraf çıkarıldı. Bu eskiden kalma sistem modern cihazları kullanmayanlar tarafından halen uygulanmakta ve hem zaman hem de para kaybına yol açmaktadır.

Hemen her mahallede su tesisatı veya onarımı yapan tesisatçılar vardır ve bunların birçoğu Cihazla su kaçağı makineyle tespiti yapmaz, babadan kalma yöntemlerle su kaçağı araması yaparlar. Oysa artık birçok yerde modern cihazlarla su kaçağı makineyle tespiti yapan firmalar vardır ve bu firmaların telefon ya da adreslerini internetten öğrenebilirsiniz. Akustik ses dinleme cihazları ve termal kamera ile yapılan su kaçağı makineyle tespiti işlemi çok kısa sürmekte ve düşük maliyetli olduğu  için gereksiz masraf ve zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Su kaçakları size zarar verebileceği gibi komşularınıza da zarar verebilmekte ve ciddi masraflar açabilmektedir. Bu nedenle oluşabilecek bir sızıntıyı farkeder farketmez önlemini alırsanız hem sorun büyümeden kurtulmuş olur hem de su faturasında ki gereksiz yükselmeleri de önlemiş olursunuz

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55