taşdelen su kaçağı tespiti

Taşdelen su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji robot cihazlarla su tesisatında oluşan sızıntıları kameralı su kaçağı bulma servisi ile çözmekteyiz. Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntısı sorunlarını görüntüleme cihazları ile tespit ediyoruz. Bu tespit aşamalarında kullanmış olduğumuz cihazlar işin büyük bir çoğunluğunu halletmektedirler. Çünkü bu cihazlar sayesinde tesisatta hiçbir kırma dökme işlemi de yapmamaktayız. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde cihazlar kadar tesisatçının deneyimi ve tecrübesi de çok önemlidir.

Taşdelen Su Kaçağı Tespit Bulma

Çekmeköy Taşdelen su kaçağı tespiti evde fark edilmesi zor olan su sızıntılarının yerlerini kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile bulmaktayız. Gelişi güzel veya çok yakınına değil, beton arkasına döşenmiş sistemler olsa bile tam yerini bulmaktayız. Evi su basması ve su borusunda kaçak problemleri için su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz su sızıntısı sistemlerinde kaçak türüne göre farklı adımlar uygular. Karşımızda sıcak suyun dolaşım esnasındaki  türü varsa onların sıcaklık türüne göre yönelik boru sistemleri zaten ekrana hemen yansıyacaktır. Yani borular zemine veya duvar içine döşenirken biz termal sistemler ile orada görüntü alırız. Sıcaklık derecesi gibi çok basit gözlemlerden tutun da nereden sızma başladığını fark ederiz ve çözümü için ise matkap ile her zaman doğru noktaları bularak çalışmaları sürdürürüz. Ayrıca karşımızda çoğu zaman daire içi şebeke suyu borusunun evi su içinde bırakması gibi durumlarda olabilirken kendisini gösteren sus seslerini akıllı dedektör cihazları ile görmenin yanı sıra yine en doğru yerleri bulmaktayız.

Taşdelen su kaçağı tespiti profesyonel su kaçağı cihazları kullanır ve yüksek servis rakamları olmadan yardımcı olan su kaçağı bulan tesisat firmasıyız. Sızdıran şebeke borusunun yerini bulduktan sonra işaretlediğimiz noktaları matkap ucu ile kırarız. Suyu direkt bu çalışmanın sonrasında göreceğiz. Boru türü, çapı, uzunluğu, kapladığı alan, nasıl döşendiği elimizdeki birinci sınıf borunun getirilip yerleştirilmesi ve son testler ile çalışmalara devam ederiz.

Abdurrahmangazi, TAŞDELEN SU KAÇAĞI TESPİTİ, Sultanbeyli/İstanbul

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55