atık su borusunda su kaçağı bulan firma

Atık su borusunda su kaçağı bulan firma olarak atık su tesisatında oluşan su sızıntılarını, delinmelerini bulmak için kırmadan su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Atık su tesisatında olan kaçakları tesisatçılar hariç normal insanların görmesi neredeyse imkansızdır. Kameralı tesisatçı ustalarımızın bile zor gördüğü bu sızıntılar gözle görülemeyecek gibidirler. Çünkü adı üstünde atık suda bulunduğu için borunun içerisinde ki su pis ve bulanık durumdadır. Bu bulanık suyun içerisindeki borudaki kaçağı bulmak içinde son teknoloji kameralı cihazlarımıza ihtiyacınız olabilir. Cihazlarımız ve ustalarımızın deneyimi sayesinde atık sudaki kaçağı bile zorlanmadan hızlıca bulabilir ve onarım işlemlerine hızlıca da başlayabiliriz.

Atık Su Borusunda Su Kaçağı Bulan Ustalar

Atık su borusunda su kaçağı bulan firma duvardan akıntı ve su gelmesi şikayetleri için su kaçağı bulan firmalar olarak akustik ses detektörü kullanarak hasarlı olan kısımları bulabilir ve alt kata su kaçağı gibi konulara bakabiliriz. Bina içinden, komşularınızdan gelen gürültüleri filtreleyerek örneğin zemindeki ses seviyesini yükselterek sorunlu kısımları hemen bulabiliriz. Su titreşimleri, akarken çıkardığı ses dalgaları ve diğer pek çok belirti sayesinde kısa bir vakitli araştırmanın ardından ekiplerimiz sızma yapan boruların yerlerini kırmadan bulacaktır. Özellikle bazı frekans dalgaları ile netleştirme yapmamızdan dolayı su kaçırmayan borulardaki fayansları kırmadan bu işlemi sürdürmekteyiz. Alakalı boru parçacığında küçük bir değişim ve son sızdırmazlık testleri ile işlem devam eder.

Atık su borusunda su baçağı bulan firma su borusu patlağını en iyi bulacak donanımlara sahiptir. Getirilecek çalışmalardan bir diğeri de basınç yardımı ile sızıntı boyutlarını anlamak ve bunu sessiz su kaybı olan borularda yapmaktadır. Su akar ve çok az damlamasına karşın beton her gün ıslak kalmaya devam eder. Suyun o borudan alınıp, oksijen eklenmesi ve su kaçağı bulan tesisatçı cihazdaki göstergelere de bakarak sorunun boyutunun ve sızma yerlerinde kılcal noktaları kimyasallar ile onarır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55