koşuyolu su kaçağı tespiti

su kaçağı servisi

Koşuyolu su kaçağı tespiti firması olarak su tesisatında oluşan su sızıntısı arızalarını kırmadan su kaçağı tespiti servisi vererek bulmaktayız. Ev ve iş yerinde temiz su ve kirli su olmak üzere iki farklı tesisat bulunmaktadır. Bu tesisatlar zaman içerisinde problemlerin çıkmasına neden olmakta ve ortaya en fazla çıkan sorunlardan bir tanesi olan su kaçaklarını meydana getirmektedirler. Su kaçaklarını duvar ya da zeminde oluşan problem nedeniyle içinde su sızması olayına verilen isimdir. Su boruları duvar ya da zemin içerisinde bulunmasından dolayı zor problemler olarak düşünülse de gelişen teknoloji sayesinde kısa sürede çözülmektedir. Çünkü eski yöntem su kaçağı tespit de çoğu yerin kırılması gerekiyordu. Bu da ev ve iş yerlerine ciddi zararlar verip sizleri maddi açıdan zarar sokuyordu.

Koşuyolu Su Kaçağı Tespit Ustası

Kadıköy Koşuyolu su kaçağı tespiti yapan firma kaçağın türü ne olursa olsun bünyesindeki cihazlar sayesinde her türlü kaçağı tespit eden ve onaran firmadır. Elimizde bulunan son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağı bulma işleri artık hiçte zor değil. Kameralı görüntüleme cihazı, ses dinleme cihazı ve termal kamera bunlardan bazılarıdır. Bunlardan en çok tercih edilen ise kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü en zor kaçak yerlerinde bile bu cihaz sayesinde kaçağın nerede olduğunu çok kısa bir sürede tespit ettiğimiz için en çok aktif kullanılan cihaz halini almıştır. Termal kamera genellikle ise sıcak kalorifer sularında kullanılır. Çünkü bu cihaz sıcak suya dayanaklı ve sıcak suya duyarlı odluğu için sızıntı veren yeri direkt bizlere göstermektedir.

Koşuyolu su kaçağı tespiti yaptıktan sonra onarımını isterseniz yaptıracağınız firmadır. Su kaçağı tespiti yaptıktan sonra ustalarımız sizlere kaçağın hasarına göre bir fiyat biçerler bu fiyat doğrultusunda isteğiniz dahilinde onarım yapılır isterseniz ise yapılmaz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55