Termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti

Termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti yapan İstanbul Tesisat firmaları arasında bizde varız 99 TL den başlayan fiyatlarla Avrupa ve Anadolu Yakasında servis veriyoruz. Su kaçağı tespit bulma alanında gelişmiş kameralar sayesinde sıcak su borusunda oluşan kaçaklar noktasal olarak bulunur.

Termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti ile sıcak su tesisatı görüntüleme, arıza, kaçağı bulma nasıl yapılır? Sıcak su kaçıran boruyu tespit etme için hassas sıcaklık algılama özelliği olan ve betonarme yapıların içindeki boruları analiz edebilecek kameralı sistemler vardır. Gözünüz ile göremediğiniz ve sıcaklığını da dokunarak algılayamadığınız türdeki tüm boru sistemlerini biz her zaman bu cihaz ile analiz etmekteyiz.

İstanbulun neresinde olursanız olun termal kameralı servisimiz sizin ayağınıza gelecektir. İstanbulda fiyat farksız garantili servis için Uzman Tesisatı tercih ediniz.

Uzman Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera su kaçağı cihazı nasıl kullanılır ? Şebeke hatlarına kıyasla 1,5 kat daha fazla sıcaklık ile karşı karşıya kalan pimaş boruların zamanla esnemesi söz konusu olabiliyor. İncelen bölgelerde küçük deliklerin oluşması sızıntı meydana getirmekte önlem alınmadığı zaman apartmanın pek çok yüzeyine yayılabilmektedir. Termal kamera ile sıcak su sızıntısını bulmak için dıştan kamera tutarak o hatta boru var mı anlayabiliriz. Şebeke hatları için bu yöntem değil fakat basınç ve ses analizi ile yerini yine noktasal bulabileceğimizi ekleyebiliriz. Uzman personelimiz sıcak su kaçaklarını gösteren termal kamera ile borunun sızıntı oluştuğu andaki sıcaklık, biraz o bölgede suyun toplandığı, kısmen biraz daha sıcaklığının düşük olması gibi pek çok belirtilerden yola çıkarak yerini işaretler ve çok geçmeden onarımı başlatır.

Termal Kamera

  • Termal kamera kullanarak sıcak su kaçağı tespiti
  • Termal kamera ile sıcak su borusundaki kaçağı bulur mu ?
  • Termal kameralı tesisat firmaları İstanbul
  • Termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti

Tesisatta termal kamera ile kaçak bulmanın faydası nedir ? Kırma, dökme maliyeti son derece az olur. Kaloriferdeki kaçağı termal kamera ile bulma, güneş enerji su tesisatının kaçak yaptığı yeri bulma, kombi su sızıntı yerini tespit etme gibi pek çok işlem uygulanabilir. Kırılacak alan küçük olmasından dolayı, boru ve fayans onarımı da bir o kadar hızlı ve kaliteli tamamlanması ile garanti sürenizi hemen başlatırız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55