kameralı tesisat kaçağı hizmeti

kameralı tesisat kaçağı hizmeti

Kameralı tesisat kaçağı hizmeti veren İstanbul tesisatçıları telefon numarası 0212 417 21 87 Avrupa yakası 0216 612 55 90 Anadolu yakasından bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma için en doğru adres Uzman Tesisat aynı gün içinde size en yakın ofisleri ile hizmet vermektedir.

Kameralı tesisat kaçağı hizmeti ile havalandırma boşluğunda su kaçağı sorunları için bizi arayabilirsiniz. Yağmurlu havalardan sonra atık suların gideri doldurması ve taşma yapması gibi konular olabileceği gibi çatıdan akan suların da bina duvarlarını ıslatması yer alabilir. İlgili gider katmanlarına kamera takarak durumu araştırabilir ve sorunu gördükten sonra çözümlerimizi sunabiliriz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kanalizasyon ve tuvalet borularını sökmeden kamera kullanarak makine ile temizleme yapan firmayız. Tıkalı boruların açılmasında etkili teknik bir kamera ile oradaki problemleri anlamaktan geçmektedir. 50’lik gibi küçücük boru içlerine bile rahatlıkla bu sistemi yerleştirebiliriz. Örneğin, tıraş olduktan sonra tıkanan lavabo problemi için eviye gideri ve lavabo pimaş borusuna kamera takıp ardından su püskürtme sistemler ile yıkama yaparak temizlenmesini sağlayabiliriz. Tuvalet kanal açıcılar açısından etkili teknikler arasında daha güçlü diyebileceğimiz robot cihaz ile müdahalelerimiz vardır ve yine kırmadan atık temizleme sistemleridir. Buradaki kaçakları da kamera ile bularak onarım sıvıları ile düzeltme imkanlarımız vardır. Bina, işyeri ve evdeki şebeke borularında kaçak olması durumunda çok hafif de olsa bir tıslama ses belirtisi ortaya çıkabilir ve detektör taramaları ile onların yerlerini bulabiliriz.

Kameralı tesisat kaçağı hizmeti kombideki sıcak su borusu veya peteklerin borusunda, panelinde sızıntı olması durumunda hiçbir yeri kırmadan ve sökmeden termal kameralar ile araştırma yapabiliriz. Evinizdeki betonarme yapıların tam anlamı ile altına döşenen ve görülemeyen kısımlarda bu sistemler ile sızdıran bölgelerin bulunması amacı ile çok geçmeden sorunları anlar ve onarım sürecine geçeriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55