kanlıca su kaçağı tespiti

Kanlıca su kaçağı tespiti firmamız su borularında sızıntı oluştuğunu fark ettiğiniz zaman kameralı su kaçağı tespiti vermeye hazır durumda beklemektedir. Eski geleneksel yöntemleri kullanan firmalar yerine kameralı robot cihazlarla servis veren firmayız. Yeni cihazlarımız sayesinde ev ve iş yerinde meydana gelen fayans , banyo ve tuvalet altlarında meydana gelen kaçakları kameralı cihaz , test pompası ve ses dinleme cihazları ile kırma dökme yapmadan kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca Su Kaçağı Bulma Firmaları

Beykoz Kanlıca su kaçağı tespiti suyu içinde tutamayan ve betonu ıslatan boruları hemen saptayabilir. Farklı türlerdeki su sistemleri olmasından dolayı su kaçağı bulan tesisatçı soruna göre farklı cihazlar ile su kaçağı yer tespiti yapmaktadır. Yüzey ıslak ama biraz sıcak veya ılık su belirtisi varsa yerleştirilecek ve tutulacak termal cihaz ile sızma yeri sizde mi, komşunuzda mı anlaşılacaktır. Ses şiddeti belli periyodun üzerinde ise akustik dinlemeler, ses yoksa sızdırmazlık testleri ile alakalı yerler bulunur ve mümkün ise kimyasallar ile içten onarılır. Fayansı kırmadan altındaki boruları denetleyebilecek cihazlar kullanırız. Bataryayı açmanız ile birlikte kulağınızı zemine dayadığınızda oradaki su hareketliliğinden biraz sesler duyarsınız. Batarya kapanır ve ses de kesilir. Yalnız fayansın içinden devamlı gelen borularda su kaçağı tamiri yapmadan önce belirtisini cihaz ile anlamak için orada ses dinlemelerini yaparız. Su sesleri tizdir, süreklidir, betonun içine çarpar ve orada fark edilir. Bir de su akıp gider bunun sesi vardır. Biz tam noktasal su kaçağı bulan firmalar olarak banyo şebeke hatlarında alt kata su sızması araştırmasını yapabilecek kadar ileri düzey zararsız cihazlar ile hizmet vermekteyiz.

Kanlıca su kaçağı tespiti birden bire zeminden su gelmesi, fayanstan gür şekilde su akması gibi sayısız problemler için yanınızdadır. Çalışma tekniklerimiz arasında kameralı su kaçağı tespiti sistemi ile zemindeki sıcak su borusunda kaçak araması yapabiliriz. Bu sefer sesler değil, ısı değerleri baz alınır ve onarımlar da hızlıca tamamlanabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55