su kaçağını cihazla bulan tesisat firmaları

Su kaçağını cihazla bulan tesisat firmaları Avrupa ve Anadolu yakası şube telefon numarası 0551 231 83 55 arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma alanında İstanbul genelinde aynı gün içinde servis vermektedir.

Su Kaçağı Bulan Firmalar

Yaşadığımız evlerde ya da binalarda zaman zaman tesisatlarla ilgili sıkıntılar çıkmaktadır, bu tip sorunlar baş gösterdiğinde bir su kaçağını cihazla bulan tesisat firmaları aracılığı ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Su kaçağı genel olarak borular da meydana gelen yıpranmalar ve hasarlardan kaynaklanmaktadır. Bu tip arızaların sonucunda su kesintileri yaşabilirsiniz, arızalar bina ya da belediyenin alt yapısından kaynaklı bir sorundan ötürü yaşanmışsa problemi belediye ekiplerinin yapacağı çalışma sayesinde çözebilirsiniz. Ama evinizin tesisatından dolayı kaynaklanan bir arızaysa sorunun çözümü size kalıyor. Ev tesisatında ortaya çıkan bir kırık,çatlak ya da sızıntı su arızası yaşamanıza neden olacaktır. Bu nedenle ev tesisatın kontrol edilip, değişmesi gereken parçaların zamanında değiştirilmesi sorun yaşamanızı engelleyecektir.

Oturduğunuz bölgede büyük çaplı bir su borusu patlaması ya da kazı çalışmaları sırasında kırılmış olan bir su borusu da, su arızası yaşamanıza sebep olacaktır. Böyle bir durumda olaya müdahale etmek üzere su kaçağını cihazla bulan tesisat firmaları devreye girecektir. Arızanın büyüklüğüne göre tamir edilme süresi değişkenlik göstermektedir.Patlayan veya kırılan su taşıyan boruların değişmesi genel olarak 2-5 gün arası sürmektedir. Doğal olarak borular tamir edilip arıza giderilinceye kadar geçen süre de sizin susuz kalmanıza neden olacaktır. Tabi ki bu problemler sadece boruların kırılması ya da patlamasından dolayı kaynaklanmayabiliyor. Bazı zamanlar borularda meydana gelebilecek tıkanmalar da arızalara sebep olabilmektedir.

Tesisatta su kaçağı bulan firmalar

Borular ve tesisatlar da yaşanan hasarlardan kaynaklanan su arızalarının dışında bir de, sayaçlardan kaynaklanan su arızaları vardır. Sayaçların zamanla eskimesinden dolayı bozulmalar ve arızalanmalar ortaya çıkmaktadır. Bu tip problemlerin olması da sizin yine su sıkıntısı çekmenize neden olacaktır. Sayaçlardan kaynaklanan sorunları tespit etmek genel olarak zor olduğu için sayaç problemlerinde de devreye su kaçağını cihazla bulan tesisat firmaları girmek zorundadır. Sorunun sayaçtan kaynaklandığı anlaşıldığı zaman ya tamir edilmeye çalışılır, ya da tamir edilemeyecek bir sorun varsa değiştirilir. Sayaç değişimi basit bir işlem olmasına rağmen, prosedürler sebebiyle bir kaç gün sürebilmektedir. Yine bu durum da sizin bir kaç gün su kullanamamanıza neden olacaktır. Bu tip sorunlar ortaya çıktığında geç kalmadan bir ustaya veya profesyonel bir ekibe başvurulması mağduriyetinizi azaltacaktır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55