fayans altında su kaçağı bulma

Fayans altında su kaçağı bulma kameralı sistem ve dinleme cihazları kullanarak İstanbul genelinde hizmet sağlıyoruz. En ekonomik fiyatlarla su kaçağı tespit bulma için Uzman Tesisat ile iletişime geçiniz. Beton zemin altından geçen su borularında meydana gelen sızıntıları bulmak için çeşitli cihazlar kullanıyoruz eski usul kırım döküm yeniden tesisat çekim işleri sona erdi.,

Dinleme yapılarak kırmadan su kaçağını tespit eden şirketler arasında yer alıyoruz aynı zamanda su kaçağını kameralı yöntemler kullanarakta bulabilmekteyiz. Sadece yer tespiti değil arızanın onarımı konusunda garantili servisler veriyoruz.

Fayans Altında Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Duvarın, fayansın, parkenin içindeki, altındaki su kaçağı sızıntısını bulmak için tarama fonksiyonu olan bir cihaz olan termal kameradan bahsedeceğiz. Duvarın içerisindeki patlayan, sızdıran su borusu, kalorifer su tesisatında kırmadan kaçak bulan firmalar termal kamera sistemi ısı faktörlü çalışır. Siz duvara dokunduğunuzda beton içindeki sıcak suyun yaydığı ısıyı fark etmezsiniz fakat renklendirmeler, çeşitli rakamsal analiz verileri ve sızan borunun tam yerini biz görebiliriz. Duvar içinde su kaçağı bulma robotu, cihazı olan termal kamera sıcaklığı anlık olarak yansıtır ve hemen boru haritası oluşturur. Düz, dirsekli boru hatları, zemin, duvar içi, parke olması asla fark etmez ve tesisatın yaydığı sıcaklık ile sızıntı olan bölge arasında fark gözlenir. Yuvarlan bir alanda su birikmesi ve olanın etrafında daha düşük su sıcaklıkları, cihazın farklı bir renk ile ekrana vermesi gibi yazılabilir. Duvar içinden gelen su sızıntı seslerinin yerini kırmadan gösteren ses dedektörü cihazı ile ek bir analiz yaparak da yerini kalemle işaretlenecek kadar küçük alana ulaştırırız ve o küçük alanı kırarak tesisata ulaşarak onarıma geçeriz.

Fayans altında su kaçağı bulma ile birinci sınıf çalışmaları sizlere sunuyoruz. Kombi basınç göstergesi devamlı düşüyor ve sık sık su takviyesi yapıyorsanız mutlaka bu alanda bizi arayınız. Patlayan, kırılan temiz, atık su borusu yerini bulabilecek daha pek çok takip sistemlerimiz mevcut ve hepsi garantili sizlere sunulmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55