Tesisat kaçak tespiti yapan firmalar

Tesisat kaçak tespiti yapan firmalar arasında Uzman Tesisat Avrupa ve Anadolu yakasında servis vermektedir kameralı cihazla nokta atışı tespit ve onarım için bizi arayınız. Su kaçağı tespit bulma alanında çığır açan termal kamera sistemlerine sahibiz.

Tesisat kaçak tespiti yapan firmalar çalışma metotları nelerdir? Kırmadan, dökmeden su tesisattaki kaçak su sızıntılarının yerlerini tam olarak bulunması için her firmada yer almayan aygıtları kullanırız. Hepsi elektronik ve hassas araştırma için kullanılır. Cihazla tesisat kaçakları nasıl bulunur?

Su Tesisat Kaçağı Tespit

Tesisatta su kaçak yerini bulan cihazlar birden fazladır. Hepsini kısaca yazalım. Demir su borusunda çürüme meydana gelebilir ve zamanla pas sızıntı noktasını tıkasa bile yine ortaya çıkacaktır. O bölgede tıpkı plastik su tesisatında kaçak yaptığı şartta olduğu gibi tazyikli su fışkırması olabilir. Ses dedektörü ile yapılacak araştırma ile sızıntının nokta yerini bu gürültüleri analiz eden cihazımız ile uygulanması mümkündür. Önemli olan hatasız yerinin saptanması ve teyit için demir, plastik sıcak su tesisatında kaçak bulan termal kamera ile araştırma gibi işlemler ile her tür boru çalışması yapabiliriz. İlk yazdığımız sesin geldiği yeri, ikincisi ise kalorifer, kombinin su akıttığı yeri kırmadan bulma amaçlı kullanmakla birlikte sıcaklık analizleri ile bunu uygulamaktadır. Her ikisi de kusursuz şekilde analiz yapar ve işaretlenen bölgede küçük bir tadilat ve onarımın da ekiplerimizce yapılması ile sorunları kısa vakitte çözülmesi mümkündür.

Su tesisat kaçağı tespit ve tesisatta patlayan su borusu tamiri nasıl yapılır? İlaç eklenmesi ile düzelmeyecek bir örnektir. Boru parçasındaki hasara göre o bölgede kesilmesi ve yeniden takılarak, kaynak yapılması gerekebilir. Pis, temiz, kombi tesisatta kaçak bulma, önleyici işlemler, şikayeti uygun fiyatlar ile çözüme kavuşturma gibi sayısız işlemlere hazırlıklı olduğumuzu ve bol yedek parça ile işlemleri hızlı ve kaliteli tamamladığımızı eklemek isteriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55