Pimaş Borularda Su Kaçağı Görüntüleme

su kaçağı tespit

Pimaş borularda su kaçağı görüntüleme servisi veren tesisat firmaları Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet noktalarımız vardır 99 TL fiyatla aynı gün servis veriyoruz. Su kaçağı tespit bulma alanında Uzman Tesisat profesyonel cihazlar ve çalışanları ile kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.

Pimaş borusunda su kaçağı görüntüleme kamera sistemi ile yapılır yaylı sustanın ucunda kamera bulunur ve 20 metreye kadar bir yerden görüntüleme yapılabilir.

pimaş borusunda su kaçağı görüntüleme kamerası

Pimaş Borusunda Su Kaçağı Görüntüleme Servisi

Pimaş su giderlerinde sızıntı şikayeti için önleyici anlamında evin, binanın içinde yayılan atık kokuları, tuvalet suyunun alt kata akması gibi durumlarda bazı güzel koku yayacak ürünleri kullanmanızı önermiyoruz. Kesin ve kalıcı bir sonuç için problemlerin su arızası tespiti yapılması ile bulunması gerekmektedir. Her atık kanalı aynı çapta maalesef değildir. Fakat en küçük çapa sahip giderlere bile ulaşabilecek, gider ağzı, süzgeç kapağı ve daha nice zararsız yöntem ile cihazımıza yerleştirilecek kamera kullanılmasıyla ilk görüntüleri almaya başlıyoruz. Pis su gideri hasarı, sızıntısını bulmak ve tamiri, onarımı yapabilmek için 20-30 metre ve daha uzun gider içlerinde kamera alıcısını takıyor ve kanal içlerinden ilerleme özelliği olan kabloyu derinlere gönderiyoruz. Görüntüler ekrana yansıtılmakla birlikte tıkanıklık, atık alanları, gider borusunda, tesisatta su sızıntı yerlerinde pis su sızıntısı dikkatlice bulunacaktır. İşte bu yöntemler olmadığı zaman her tarafın kırılması gerekir ve bunu hiç kimse istemez. Rahatlıkla bu çalışma ilk 30 dakika içinde tamamlanabilir ve teşhisin ardından küçük bir hasar ile sorunların yok edilmesi ve garantili tamamlanması mümkündür.

Atık Su Boruları Kamera İle Görüntülenir

İstanbul’da atık su kaçaklarını kırmadan arayan bulan pis su tespiti hizmeti, servisi çalışmaları olan tesisat firması olarak her aracımızdaki çalışanımızda bu gelişmiş cihazlar ve buna benzer kaçak tespiti alanındaki cihazlarımızın olduğunu belirtmek isteriz. Bina giderlerinde pis su kaçağı var gibi şüpheniz oluşmuş ise kırmadan su kaçağını arayan tesisat firması seçiminizdeki doğru servisleri tercih etmelisiniz. Fazladan ve ek tadilatlar başlatılmasına gerek yoktur. En doğru ve kaliteli yöntemi ucuz fiyatlar ile bizden alabilirsiniz. Tesisatınızı koruyalım, arızalı bölgelerini hasarsız bulalım, pis su sızıntısı oluşturan boru ve ek yerleri ile sınırlı kalacak onarım başlatalım ve işlemlerimizde garantili sonuçlar verelim.

Görüntüleme İle Su Kaçağı Kontrolu Nasıl Yapılır?

Görüntülü su kaçağı tespit etme , arama, bulma ve bunları yıkmadan, kırmadan yapma işlemlerinde özel termografik ölçümler de yapabiliriz. Pimaş borularda su kaçağı görüntüleme fayansın, duvarın altına döşenmiş kombi, kalorifer gibi sıcak su tesisatı sızıntılarını bulmak için tadilat başlatmadan yöntemler sunuyoruz. Sıcak su geçen yerleri bulan termal kameralar ısıları algılayarak sızıntının da nereden başladığını tespit edebilecek yetenekli görüntülü su kaçağı arama cihazı anlamına gelmektedir. 50 derecede su hattan geçiyorsa aynı rakam cihazda da görülür ve su tesisatı dahil sızıntı, akıntı bölgeleri de net olarak cihaz ekranında yerini alacaktır. Pis su boru tıkanma sızıntı bulma yöntemleri arasında endeskopi cihazı gibi çalışarak tuvalet, lavabo, küvet, banyo, mutfak ve atık su borularında kırık, çatlak, patlak bölgelerini görmemizi sağlayan gider içi boru görüntüleme kamerası kullanarak da kaliteli teşhisler oluşturabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55