ücretsiz su kaçağı tespiti

Ücretsiz su kaçağı tespiti diye bir şey yoktur ama firmamız sektördeki diğer firmalara göre daha düşük bir fiyatla daha kaliteli hizmet vermektedir. Su kaçağı bulma ücretimiz ise 99 TL’dir. En ucuz fiyatlarla en garanti hizmeti vermekteyiz. Her ucuz fiyat verene aldanmayın tam kontrol şarttır. Su kaçağı ve su boruları arasından gelen sızıntılar genellikle pek çok tesisat sistemini büyük zarara uğratır. Hele ki geçmiş zamanlarda ufak bir sızıntıyı bulmak günleri alır, kırma dökme işlemleri ile eş zamanlı olarak da daha büyük problemler birbiri ardını takip ederdi. Ancak günümüzde firmamız su kaçağı tespiti işlemlerinde tamamen teknoloji odaklı bir hizmet ağı oluşturarak adımlarımızı atmaktayız. Bu ağ içerisinde robot cihazların verimliliği ve en önemlisi de kaçağın temeline erişimi sağlayacak birçok hususun tespiti de büyük önem taşımaktadır. Alanında uzmanlaşmış bir kadro ile ev ya da iş yerlerinizde var olmaya başlayan su kaçaklarını her an takip altına alıp hemen çözüme ulaştırabiliriz.

Ücretsiz Su kaçağı Tamiri

Ücretsiz su kaçağı tespiti işleminde en çok kullanılan cihazlardan biri olan dinleme cihazını diğer cihazlardan ayıran özelliklerin başında ise kaçağın, sıcak su, soğuk su ya da pis su tesisatının hangisinden kaynaklı olduğunu hızlıca tespit eder, kaçağın yerini noktasal olarak tespit eden bu cihaz en hassas verileri veren ve en çok kullanılan cihazların başında gelir. Termal kamera, genellikle sıcak su borularında ortaya çıkan sızıntının yerini tespit etmek amacıyla kullanılır. Bu cihaz diğer kullanılan yöntemlere göre biraz daha eksiktir çünkü termal kameralar yardımcı cihazdan daha ileriye gidememektedir. Bu cihaz sayesinde, sıcak su borularının tespiti yapılıp, ardından dinleme cihazı ile kaçağın yeri tespit edilir. Su kaçağı bulma işleminin yapılmasında kullanılan bir diğer yöntem ise nem ölçer olmaktadır.

Ücretsiz su kaçağı tespiti işlemlerinin genel detayı ve sunulan olanakların er birisi göz önüne alındığında da sorunsuz bir şekilde kaçak tespit, bakım onarım işlemini sizler bizim hizmetlerimizle rahatlıkla edinmiş olacaksınız. Hepinizin sadece bir tık uzağında olduğunu da kesinlikle unutmamalısınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55