çeliktepe su kaçağı tespiti

Çeliktepe su kaçağı tespiti servisi olarak tesisat borularında oluşan sızıntıları çözüme kavuşturmak için kameralı su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Son teknoloji cihazlarla su sızıntısını kırmadan bulma işlemi yapmaktayız. Cihaz taraması ile su sızıntı araştırması günümüzde tadilat ve işçilik maliyetlerini bir hayli düşürmektedir. Ses dalgalarını toplayıcı bir cihaz ile araştırma yapabiliriz. Banyo zemininden sürekli su geliyor ise o alana direkt akustik ses dinleme yaraması yaparız. zemindeki su seslerinin en yoğun ve belirgin olan yüzeyinde mutlaka cihaz ekranına anormal rakamsal değerler gelecektir. Bu bölgede sınırlı kalacak onarımlar ile tadilatı da sınırlı tutarak çözümlerimizi sizlere sunmaktayız.

Çeliktepe Kameralı Tesisatçı

Kağıthane Çeliktepe su kaçağı tespiti banyo tavanından sıcak su akıntısını garantili tamir eden firmadır. Üst kat komşunuzun duvar ve zemininden geçen sıcak su borusunda yüksek basınç veya farklı nedenlerle sızıntı olduğunda direkt alt katlara doğru akacaktır. Kanaldaki tüm bu belirtiler kombiden veya farklı ısı kaynağından su borusuna sıcak su verildikten sonra termal kamera ile o alanlarda yüzey içlerini gösteren bu cihaz ile bulunabilir. Yoğunlaşma noktaları ve direkt sıcak su borusu geçen yeri kırmadan bulma gibi belirtiler ile sızan kısımlar tespit edilir. Sıcak su tamiratı yapan su kaçağı bulan firmalar olarak su sızıntıları için en doğru alan görüldükten sonra matkap ile tadilat yapılarak erişilir ve onarım sınırlı olacaktır.

Çeliktepe su kaçağı tespiti sıcak su sızıntısını kameralı su kaçağı tespiti ile kırmadan bulabiliriz. Özel termal kamera teknolojisi ile su kaçağı tespit cihazı duvara, fayansa tutulduğunda içinden geçmekte olan sıcak suları analiz ederek sızıntı yerlerini profesyonel bir şekilde bulmaktayız. İlk örneğimizde olduğu gibi yüzeyde küçük bir kırma işlemi ile sıcak su borusunu garantili tamir etme işlemi yapmaktayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55