su kaçağı bulan firmaların telefonu

By su kaçağı tespiti In Su Kaçağı No comments

İstanbul su kaçağı bulan firmaların telefonu 0533 355 94 93 Avrupa ve Anadolu yakasında şube iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır. Uzman Tesisat olarak su kaçağı tespit bulma ve tamir alanında servis vermektedir.

Avrupa Yakası Şubesi İçin Tıkla ARA Anadolu Yakası Şubesi Aramak için TIKLA

Günümüz gelişkin teknolojisiyle beraber su kaçağı bulan firmaların telefonu sitemizde yer almaktadır su kaçağı bulma işleri çok basit bir işlem haline gelmiştir. Gelişen teknolojiyle beraber su kaçağı tespit aletleri de hızla ilerlemiş, kaynağı adeta noktasal bir tespitle belirlenebilir kılmıştır. Bu teknolojik aletler akustik dinleme cihazları, kanal – boru görüntüleme kameraları, nemölçer ve termal kamera aletleridir. Bu cihazlar çoğunlukla noktasal tespitlerde bulunarak işlemleri oldukça hızlandırmaktadır. Tecrübeye dayanan eski yöntem ve teknikler kaçağın kaynağını bulana kadar evin birçok köşesinde kırık dökükler meydana getirmektedir. Temiz su kaçağı vakalarında, kaçak su, çok geniş bir yayılım göstererek evin birçok bölgesine yani duvar tabana ve tabanlarına sızmakta, buda kaynak tespit işlemlerini bir hayli zorlaştırmaktadır. Eski yöntemler kaynağı ayırt edebilecek kadar bir tekniğe sahip olmadıklarından dolayı, bu geniş yayılım karşısında kaynağı bulmakta zorlanmaktadırlar.

Su kaçağının var olup olmadığını ev veya işyeri sahibi nasıl anlayabilir? Su kaçağı belirtileri nelerdir?

  • Normalden fazla gelen su faturası,
  • Parkelerde kabarma gözlenmesi,
  • Kombi su barı sürekli düşüş halinde ise,
  • Rutubet kokusu mevcutsa,
  • Duvar sıvalarında dökülmeler varsa,
  • Tüm vanaların kapalı olmasına rağmen su saati hala dönüyorsa,

yüksek ihtimalle ev veya işyerinizde bir su kaçağı mevcuttur. Acilen bir su kaçağı bulan firmalar telefon numarası iletişim sayfamızda yer almaktadır su kaçağı bulma işlemi yapan ilgili firmayla iletişime geçmelisiniz. Çünkü su kaçakları vakalarında su çok hızlı bir yayılım göstermekte ve yapıya ciddi manada zarar vermektedir.

Yıllar yılı eskiyen boru tesisatları en nihayetinde tahrip olup aşınarak, kullanılamaz hale gelmekte ve kendini sızıntı, akıntı veya patlama ile göstermektedir. Ev veya işyerinde su kaçağı olduğunu tespit ettik. Peki, su kaçağının kaynağı ilgili firma tarafından nasıl bulunacak? Bu işlemler bir profesyonel işidir. Gelişkin teknolojik cihazlarla beraber yapılan bu su kaçağı bulan firmalar işlemleri esnasında en çok kullanılan cihaz akustik dinleme cihazlarıdır. Akustik dinleme cihazı aletleri su kaçağını, kaynağından çıkan suyun sesini algılayarak ilgili kişiye bildirir. Bu bildirme sonucunda evin çeşitli yerlerinde kırık dökük meydana gelmeden sadece bir fayans kaldırılarak sorun çözüme kavuşacaktır.