su sızıntılarını kırmadan tespit eden firma

İstanbul Kırmadan Su Kaçağı

Su sızıntılarını kırmadan tespit eden firma Uzman Tesisat 99 TL den başlayan su kaçağı bulma fiyatları ile İstanbul genelinde servis vermektedir. Evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı problemi var ise size en yakın şubemizi arayabilirsiniz.

Dünyadaki gelişmeler, evimizin içerisine kadar giren teknoloji ile artık su sızıntılarını kırmadan tespit eden firma bulmakta zorlanmıyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde evimizin içerisinde kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar bulunmaktadır. Geleneksel alışkanlıklarınızı terk etmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Profesyonel uzman ekiplerce su kaçağı tespiti artık elektronik cihazlar sayesinde yapılıyor ve su kaçağı tespit edilen yer onarılarak eski haline getiriliyor. Dünya üzerinde bulunan neredeyse bütün ülkelerde kameralı su kaçağı tespit etme teknolojisi kullanılmakta ve evinize en az hasar ile onarımı yapılmaktadır. Apartman dairelerinde su kaçağı tespiti daha zorlaştığından günümüz teknolojisi kameralı su kaçağı tespit cihazları bütün bu sorunları ortadan kaldırarak en çabuk ve kolay bir şekilde su kaçağı tespitini yaparak en az hasar ile onarımı sağlanıyor.

Su sızıntılarını kırmadan tespit eden firma ve uzman ekiplerin su kaçağı belirtileri konusunda sizlere hem evinizin daha fazla zarar görmemesini sağlamak hem de su faturanızın kabarmasını engellemek için sizlere birkaç öneride bulunmaktadırlar.

  • Musluklarınız kapalı olduğu halde su sayacınız devamlı dönüyorsa,
  • Banyo ve tuvaletinizde tadilat yaptırdığınız halde alt katınızdaki komşunuzun tavanı halâ sararıyorsa,
  • Fayanslarınızın arasında bulunan derzler sararmaya başladıysa, ıslak veya kuru olan zeminlerde su sızıntısı belirdiyse,
  • Duvarlarınızda nem veya ıslaklık belirdi ise, evinizde kanalizasyonda yaşayan böceklerde artış oldu ise konutunuzda su kaçağı olduğu anlamına gelmektedir.
  • Su kaçağı ortaya çıkmadan önce tespiti yapılabilmesi, problemin daha fazla büyümeden çözüm bulunmasında etkili olacaktır.

Kameralı cihazlar ile su kaçağı tespit etmek artık eskiden olduğu gibi kırarak yapılmamakta ve konutlarınızın en az hasar ile hem su kaçağı tespiti hem de onarımı yapılabilmektedir. Bu cihazlar su sızıntılarını kırmadan tespit eden firma uzman ekiplerince kullanılarak bir kamera yardımı sayesinde kolayca tespit edilip en az hasar ile tamiri yapılmaktadır. Tüm tesisat tamir firmaları genellikle üç farklı cihaz kullanılmaktadırlar. Bu cihazlar kullanıldığı yere göre:

  • Dinleme cihazı: Sıcak ve soğuk su tesisatlarındaki su kaçaklarını çabucak tespit eden dinleme cihazı su kaçağının olduğu yeri tam tespit sağlamaktadır.
  • Termal kamera: Konutlarda ve iş yerlerinde sıcak ve soğuk su hatlarında oluşan su kaçaklarını tespit etmekte diğer cihazlar kadar etkili olamamaktadır. Bu cihaz sadece sıcak su hattının bulunduğu yeri tespit ederek dinleme cihazına yardımcı olabilmektedir.
  • Pis su kamerası: Su kaçağının oluştuğu pis su gider borularında meydana gelen hasarları tespit etmede kullanılmakta ve yapılan tespit ile onarım sağlanmaktadır.
About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55