cihazlarla su kaçağı bulan firma

Cihazlarla su kaçağı bulan firma İstanbul kameralı ve görüntülü sistemle su kaçaklarını kırıp dökmeden buluyoruz. Çözüm Tesisat olarak İstanbul genelinde su kaçakları tespiti ve tamiri işlerini garantili olarak yapmaktayız. Bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz .

Cihazla su kaçağı bulma

Su kaçağı ya da bir başka deyişle su sızıntılarını bulmak için, tesisatçılar su izi gördükleri yeri kırarak kaçak yapan boruyu kırıp sorunu gidermeye çalışırlar ve bazen su, kendisine bulduğu yoldan giderek kaçağın olduğu yerden değil de başka bir yerden görünebilir ki bu durumda da babadan kalma kırma yöntemi yanılmış olur. Deneme yanılma yöntemi de denilen bu sistemi, su tesisat firmaları artık geride bıraktılar onun yerine cihazlarla su kaçağı bulan firma yöntemiyle, teknolojik aletlerle su sızıntılarını tespit ediyorlar. Böylelikle kırıp dökmeden ve çok kısa süre içerisinde su sızıntısı yapan yer tam olarak bulunup gerekli olan tamirat yapılabiliyor.

Cihazlarla su kaçağı bulan firmalar , teknolojik aletlerle yapılan ve bu aletleri tam olarak kullanabilen yetişmiş elemanlarla yapılan bir tekniktir. Akustik ses dinleme cihazı ve ya termal kamera ile yapılan su kaçağı bulma işlemi, yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir zaman alıyor ve maliyeti oldukça düşük. Metrelerce uzaklıktan yapılabilen Cihazla su kaçağı bulma işlemi sayesinde borular da oluşabilecek kılcal sızıntılar bile kırıp dökme işlemi yapmadan bulunup, gerekli onarım yapılabiliyor. Böylelikle su kaçağı probleminiz ucuz ve hızlı bir şekilde giderilmiş olup eviniz ya da işyeriniz önemli bir zarar görmeden halledilmiş oluyor.

Su kaçakları işyerinize ya da evinize ciddi zararlar verebilir, hatta sizin veya çevrenizin sağlığını dahi tehlikeye sokabilir. Su tesisatı, temiz ve pis su tesisatı olarak ikiye ayrılır ki bunun sebebi, temiz su tesisatı kullanma suyunun geldiği borular, pis su tesisatı ise kullanılan suyun gittiği borular olmasıdır. 32 Su tesisatlarının büyük bir kısmı beton ile duvarların içine gizlenmiş olduğundan, olası bir sızıntısı gözle görülmez ve ancak sızıntı bir yerden dışarı çıktığında anlaşılır. Su sızıntısı duvar ya da betonda kendisine yol bulduğunda sızıntının başladığı noktadan daha farklı bir noktada da kendini gösterebilir. Cihazlarla su kaçağı bulan firma yöntemi ile yapılan aramalarda, termal kameralar ve akustik ses dinleme aleti kullanıldığı için, hiçbir yer kırılıp dökülmeden sızıntının olduğu nokta 30 dk. içerisinde tam olarak bulunur.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55