su borusunun patladığı yeri tespit etme

Su borusunun patladığı yeri tespit etme için kameralı su kaçağı tespit bulma cihazları kullanıyoruz Avrupa ve Anadolu yakasında servis hizmeti için bizi arayınız. Uzman Tesisat İstanbulda su kaçakları için üstün teknoloji ile hizmet vermektedir.

Evinizde iş yerinizde su kaçağı var yeri belli değil mi ? Patlayan su borusu alt kata su kaçağı olarak iner ve bu sizi ve komşunuzu rahatsız eder. Birbirinden farklı tesisatçıların kurbanı olmayın sorunu bize bırakın 1 yıl garantili tamir işlermlerinizi gerçekleştirelim.

Su borusunun patladığı yeri tespit etme için cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmayız. Alt kata, daireye su kaçıran tesisatları aramak için özel formüllerin olması gerekir. Suyun tazyik miktarının azalması, kesik kesik gelmesi illaki o dairede kaçak olduğu anlamına gelmez. Bazen içi kireç, pas ile dolmuş, daralmış olabilir ve tesisata yönelik küçük bir basınç test uygulaması ile sorunun hangi daireye ait olduğunu bulabiliriz.

Alt kata su sızıntısı yapan boru nasıl bulunur ? Yan dairedeki komşunun duvarından su geliyor gibi pek çok sorun içinde arayabilirsiniz. Şüpheli daireler için belli sızdırmazlık testi aşamalarımız vardır. Su şebeke hattından kaynaklı ise buna kombi, temiz su borusu dahil olmak üzere basınç miktarına bakarız. Belli bir aralıkta dengelenme durumunu gözlemler ve ne ölçüde su borusunda hasar, sızıntı, patlama olduğunu görebiliriz. İlgili daireye ulaşarak suyun ses analizi faktörlü gürültülerini akustik dedektörlü kaçak bulma makinesi ile araştırılmasından sonra nokta yerini işaretleyebiliriz. Örneğin, fayansın içerisinden su sızıyor ve hemen altına çarparak orada gürültü oluşturuyordur. Aynı zamanda bulduğu boşluklarda akarak ekstra gürültü oluşturur. Bu ikisi arasındaki farkı ve ne kadar sızıntı yaptığı bölge varsa hatasız olarak gözlemleyebilir ve işaretleme yapabiliriz. Alt kata su sızması, yeri bilinmeyen gizli su kaçaklarını bulan cihaz, kombi su borusunun neresinden su akıttığını kırmadan bulma gibi pek çok çalışma ekiplerimizce binalarınıza asla zarar üretmeden verilmektedir.

Su borusunun patladığı yeri tespit etme banyoda çok sayıda lağım su tesisatı bulunmaktadır. Hepsinin içerisine atık geçiş yolları ile zararsız olarak inceleme yaparak kamera takılmasına geçmekteyiz. 20 metreye kadar inceleme yaparak suyun nereden sızdığını nokta bulabilir ve onarılacak alan da o hasarlı boru parçası olup bazı sızdırmazlık testleri ile hasar ne ise onarım da gayet kaliteli ve garanti süreli olarak sizlere sunulmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55