suyun nereden aktığını bulmak

su kaçağı servisi

Suyun nereden aktığını bulmak için ne yapmalıyız ? Alt kata inen su kaçağının yerini tespit bulma için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Uzman Tesisat olarak yapılarda meydana gelen nedeni ve yeri belli olmayan su kaçaklarının yerini kameralı cihazlarla tespit ediyoruz. Evinizi kırdırmaya gerek kalmadan tespit cihazları ile yerini bulup tamir ediyoruz. Yeriniz nerede olursa olsun İstanbul avrupa ve anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayın size aynı gün içinde geri dönüş sağlayalım.

İnsanların yaşadıkların alanlarda zaman zaman su sızıntıları meydana gelebilmektedir. Bu sızıntılar borulardaki kalitesizlikten kaynaklanabildiği gibi çok eski binalarda yıpranmaya bağlı olarak da sızıntılar oluşabilmektedir. Suyun nereden aktığını bulmak konusunda çalışma yapan firmalardan yaşam alanlarında meydana gelen sızıntıların bulunması ve tamiri konusunda yardım almak mümkün olmaktadır. Bazen bir daireden diğer daireye doğru oluşan sızıntıların tespit edilmesi gerekmektedir. İşinin uzmanı olan kişiler tarafından kısa sürede bulunabilen bu su akma sorunu kısa sürede ve yıkmadan tamir edilmektedir. Su sızıntıları zamanında fark edilmez ve tamir edilmezse çok daha büyük sorunların oluşmasına sebep olabilmektedir. Bu sebeple fark edildiği an uzman bir tesisatçı aranmalı ve su akmasının nerede olduğu bulunmalıdır.

İstanbul Genelı Su Kaçağı Bulma ve Tamır Servısı

Birçok evde zaman zaman sorun olan nemlenme, sızıntı şeklinde ortaya çıkan tesisat sorunları kısa sürede tespit edilmelidir. Suyun nereden aktığını bulmak konusunda bu işi profesyonel olarak yapan kişilerden yardım alınması sorunun köklü çözümü adına gerekli bir durum olarak görülmelidir. Binaların tesisatlarındaki borular ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla paslanmaya maruz kalmaktadır. Bu durum boruların bazen gizli ve duvar içinde kalan kısımlarında hasara sebep olmakta ve boru içinden geçen suların dışarıya sızmasına sebep olmaktadır. Bu sızıntı bazen kişinin kendi evine akarken bazen de başka daireye sızmakta ve başka kısımlara zarar vermektedir. İşte bu durumda yapılması gereken su akmasının kısa sürede tespit edilmesi konusunda profesyonel yardım almaktır.

Yaşam alanlarında meydana gelen sızıntıların kısa sürede tespitinde teknoloji destekli cihazlardan yararlanılmaktadır. Bu durum termal kameralar veya sese duyarlı cihazlarla yapılmaktadır. Bu cihazların kullanılması ile suyun nereden aktığını bulmak çok kolay şekilde yapılmaktadır. Asıl önemli kısım olan akıntının nereden olduğunun bulunması ile sorunun büyük bir kısmı halledilmiş olmaktadır. Bundan sonra yapılması gereken sorunun giderilmesi için tamir işlemlerinin yapılmasıdır. Bu işlemler de artık duvarlar kırılıp dökülmeden ustaca yöntemlerle yapılmaktadır. Borulardan damlayan veya sızıntı şeklinde yayılan suların binaya zarar vermesi ve kötü görüntü oluşturması böylece engellenmiş olmaktadır. Teknolojik cihazların kullanılması çok uzun ve meşakkatli olan işlerin kolayca çözümlenmesini sağlamaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55