istanbul su kaçağı firmaları

İstanbul su kaçağı firmaları listesi başında Uzman Tesisat gelmektedir tüm semtlere aynı gün içinde kameralı cihazlarla su kaçağı tespit bulma servisi veriyoruz. Su kaçağı için firma arayışında iseniz firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında şubelerimiz vardır.

İnsanların kullanmış oldukları binada yer alan tesisatlar zaman zaman bazı problemler çıkarmakta olup bunun farklı nedenleri bulunmaktadır. Kimi zaman eskimiş borulardan kaynaklanan problem kimi zaman da işçilik hatasından kaynaklanmaktadır. Ortaya çıkan problemler genellikle su kaçağı şeklindedir. Su kaçakları parke ya da fayansların altında olabildiğinden tespit edilmesi son derece zordur. Böyle durumlarda mutlaka profesyonel yardım alınması gerekmektedir. İstanbul su kaçağı firmaları hizmetleri sayesinde kaçaklar kısa sürede bulunabilmektedir. Aksi durumunda eski usullerle çalışan ustalardan yardım alınması gerekecektir ki onlarda kırarak su kaçağı tespiti yaptığından dolayı ev ya da işyerlerine çok fazla zarar verebilmektedir. Kaçağın olabileceği yeri tahmin eden ustalar o bölgeyi kırmakta ve su borusuna ulaşmaktadır. Fakat kaçak orada değilse başka bir tahmin yapılmakta ve kaçak bu şekilde bulunmaktadır.

Evinizi Kırdırmayın !

İstanbul su kaçağı firmaları hizmetleri farklı elektronik cihazlar kullanmaktadır. Bunlardan bazıları ses teknolojisini kullanırken bazıları ise görüntü teknolojisini kullanmakta ve buna göre kaçakların yerlerini tam olarak bulabilmektedir. Kaçakları tespit için kullanılan cihazlar farklı şartlara göre sınıflandırılmaktadır. Her ortamda sonuç verseler dahi bazı ortamlarda bu cihazlar daha hızlı sonuç vermektedir. Termal kameralar genellikle sıcak su borularındaki kaçakları çok daha hızlı bir şekilde tespit ederken akustik dinleme cihazları ise temiz su tesisatlarındaki kaçaklar konusunda çok daha iyidir. Bundan dolayı da kaçağın olduğu tesisatın durumuna göre farklı cihazlar servis tarafından kullanılmaktadır.

Noktasal Tespit

İstanbul su kaçağı firmaları hizmetlerini veren personellerin kalitesi de son derece önemlidir. Yukarıda belirtilen cihazlardan alınan sonuçlar personellere aktarılmakta ve onlarda bunları yorumlayarak kaçakların yerlerini nokta tespiti ile bulmaktadır. Gelen verilerin tam olarak yorumlanamaması ya da yanlış yorumlanması kaçağın daha geç bulunmasına ya da bulunmamasına neden olmaktadır. Bundan dolayı da cihazları kullanan personellerin hem bilgili hem de tecrübeli olması son derece önemlidir. Söz konusu hizmeti veren yerlerdeki personeller bu konuda yeterliliğe sahip olmakta ve kısa sürede kaçakların yerini tespit etmektedir. Kaçakların yeri tam olarak tespit edildikten sonra ise sadece o bölge kırılmakta ve tamir edilmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55