beylerbeyi su kaçağı tespiti

Beylerbeyi su kaçağı tespiti firmamız tesisat kanallarında meydana gelen su kaçaklarını makineli su kaçağı tespiti servisi vererek onarmaktadır. Her türlü su tesisatında hasar vermeden su kaçağı bulan firmalar olarak her gün çalışmaktayız. Kamera kullanır ve lağım borularına bakabiliriz. Kanalizasyon borusunda kırılan gider borusunu kırmadan bulma ve su kaçağı bulma tekniği alanında atıkları da temizleyebilecek robot cihazımız vardır. En net hali ile su arıza tespiti için ışıklandırma aparatı da bir taraftan kullanır ve betonun en boruya yakın kısmından  tadilat yapmaya başlar ve kanalizasyon borusunu onardıktan sonra betonu ve fayansı da onarabilecek tesisat firmasıyız.

Beylerbeyi Kameralı Tesisatçı

Üsküdar Beylerbeyi su kaçağı tespiti evin içinde rutubet sorununu çözmek için tüm şebeke hatlarında su kaçağı bulan tesisatçı sistemleri ile hizmet getirmekteyiz. Bir daire düşünün ve tek bir şebeke hattından tüm borulara su verilmektedir. Biz bahsettiğimiz bu bölgelerdeki tüm suları tamamen tahliye edip, hava eklemesi yaparak basınçlı test pompası kullanılması ile kaçak su tespiti işlemini kolayca yapılabilir ve sızan kısımları hemen bulabiliriz. Uzun zaman alınmamasından dolayı sızdıran bölgelerin belirtileri elde edilirken, özellikle sıvı olarak getirdiğimiz bir ürün le plastik boruyu %100 olarak içten onarabilecek sistemleri kullanmaktayız.

Beylerbeyi su kaçağı tespiti büyük ve küçük çaplı su kaçaklarını onarmada ekiplerimize güvenmenizi istiyoruz. Betonunun içine akan su arıza tespiti veya dışına yoğun su kaçıran borulardaki problemler dahil hepsi için çözüm tekniklerimiz vardır. Müşteri güvencesi açısından garanti süreleri ile de sizlere sunulmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55