rami su kaçağı tespiti

Rami su kaçağı tespiti firması olarak tesisat borularında oluşan su kaçaklarını gidermek için makineli su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Kameralı sistemleri pratik olarak gerçekleştirerek kameralı tesisatçılar tarafından evinizdeki kaçağın kısa sürede tespit edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede daha az zararla evinizi böyle büyük bir dertten kurtarabilirsiniz. Gerçek şu ki kameralı sistem su kaçağı bulma aşaması en fazla istek gören alanlardan birisidir. Kameranın boru içerisinde dolaştırılması ve cihazdaki monitörden takip edilmesi kaçağa ulaşılmasını daha çabuk sağlamaktadır. Sizde böyle bir sorun ile karşılaştığınız andan itibaren deneyimli bir yerden yardım alarak sonuca ulaşmanızı önermekteyiz.

Rami Kameralı Tesisatçı

Eyüp Rami su kaçağı tespiti tesisattaki kaçağı nerede olursa olsun kameralı robot cihazlarla hızlı ve kolayca bulmaktayız. Bazı tesisat borularındaki yerler biraz uğraştırıcı olsa da 1-2 saatlik bir uğraş sonrası bulunur ve onarımına başlanır. İşte bu uğraştırıcı olan yer atık su tesisatıdır. Atık su borusundaki su pistir ve bulanıktır. Bu bulanıklık cihazların işini de zorlaştırır. Çünkü yabancı maddelerle dolu olan yerde monitör aracılığıyla bile zor bir kaçak bulma işlemi gerçekleşir. Gelen tesisatçının da uzmanlığını gerektiren de bir konudur. Ama diğer işlemler o kadar da uğraştırıcı değildir. Diğer tesisat boruları temiz ve berrak olduğu için kameralı cihazı tesisatın içerisine gönderdiğimiz zaman kaçağın nerede olduğunu kolayca bulabilmekteyiz.

Rami su kaçağı tespiti yapılırken kullanılan cihazlar farklı verileri aktarmaktadır. Bu veriler yorumlanarak su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazından gelen veriler ses şeklinde iken boru görüntüleme cihazı ve termal kameradan gelen veriler ise görüntü şeklindedir. Bundan dolayı bu cihazların her biri ayrı uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Bu uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin yapacağı su tespitleri daha uzun sürebilmekte ve zaman zaman ise yanlış olabilmektedir. Bundan dolayı işinde uzman ve tecrübeli kişilerin su kaçağı tespiti yapması daha doğru oalcak ve daha doğru sonuçlar verecektir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55