burhaniye su kaçağı tespiti

Burhaniye su kaçağı tespiti firması olarak su tesisat borularında zamanla oluşan arızaları gidermek için kameralı su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Yaşamış olduğumuz ev ve iş yerlerindeki tesisat boru sistemi zaman zaman hasarlar görebilmektedir. Özellikle de şehirleşme ile birlikte alt yapısal oranda çok çeşitli hasar ve tahrişler tesisat su borularının içerisine zarar veriyor. Eski yapılı mimarilerde ise bu durum iki katı çıkmaktadır. Mevcut zararlardan dolayı artış gösteren ve açığa çıkan su sızıntılarının tespitinde değerlendirilecek bir numaralı çözüm yöntemi olmaktadır. Firma olarak su kaçağı görüntüleme sistemlerini çok yönlü bir yapıya aktararak ilerletmekteyiz. Çünkü ufak bir sızıntının büyük sorunlara yol açabilme ihtimalinin bilincinde olarak hareket eder, ona göre tüm detayları da uygulamalarımıza aktarırız.

Burhaniye Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Üsküdar Burhaniye su kaçağı tespiti servisi olarak su damlaması nasıl önlenir, sizlere anlatmak istiyoruz. Tavandan su akması ve özellikle beton, fayans gibi bölgelerin ıslak halde olması bazı borulardaki sıvıların çeşitli hasar veya delinme gibi sebeplerden ötürü dışarı çıkmasından dolayı olmaktadır. Pek çoğu zaman alt kata su sızması şeklinde de oluşmaktadır. Bunu önlemenin yolu, ilgili bölgeyi havalandırmak ve bir süre sonra duvarı boyamak değildir. Bizzat hasarlı boruyu bulma, onarma veya parça değişiminden geçmektedir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda panik yapmanıza gerek yoktur. Eğer alt kata su sızıntısı varsa beton içine yerleşen bazı ıslaklığı takip etmek için termal cihazı kullanabiliriz. Ayrıca duvar içi adeta kalp ritmi gibi su seslerini dinlemek için ses dedektörleri ile noktasal olarak yerlerini bulmamız mümkündür. Bir diğer cihazımız ise sizin veya üst katınıza ilişkin sistemlerdeki sorunu veya sorunsuzluğu anlamak için sızdırmazlık testlerini bazı basınç merkezli test pompaları ile uygulamak, incelemekten geçmektedir. Ortaya çıkan analiz sonucunda hangi duvarın arkasındaki boru, ne kadar hasarlı, onarım için nereyi kırmamız daha mantıklı gibi soruları cevaplarız.

Burhaniye su kaçağı tespiti İstanbul’da patlayan su borusu onarabilecek, alt kata su sızmasını problemini aynı gün içinde çözüm sunabilecek bir oluşumdur. Uzun süredir bu sektörde yer alıyoruz ve ihtiyaçlarınızın farkındayız. Garanti sürelerimiz, özverili teknik elemanlarımız ile yardımcı olmak istiyoruz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55