tesisat borusuna cihazla bakma

Tesisat borusuna cihazla bakma ücreti 99 TL alt kata inen su damlacıkları canınızı sıkmasın bizi arayın kameralı cihazla su kaçağını noktasal olarak bulalım. İstanbul Uzman Tesisat 5 şubesi ve 9 servis aracı ile sorunlara aynı gün içinde çözüm üretiyoruz.

Avrupa Yakası ( TIKLA ARA ) Anadolu Yakası ( TIKLA ARA )

Uzman Tesisat Su Kaçağı Bulma Firması

Tesisatta yaşanan sorunların çözümünde ev sahiplerinin yaptıkları en büyük hatalardan birisi sorunu kendi yöntemleri ile çözmeye çalışmaları. Ev sahipleri tadilat masrafı yapmak istemediklerinden su arızasını kendileri yapmaya çalışır ve gereksiz yere ev içerisinde bir inşaat alanı oluştururlar. Tabii birde sorun çözülemeyip daha da büyük bir hale getirilirse işte o zaman yüklü bir tadilat masrafı kaçınılmaz olur.

Su tesisatında arıza, kaçak, tıkanma gibi sorunlar oldukça fazla yaşanmaktadır. Evlerin yanı sıra iş yerlerinde ve çok fazla insanın ortak kullanımına neden olan alanlarda su tesisatında sorunlar yaşanması normaldir. Su tesisatında yaşanan sorunları çözmenin en kısa ve en kolay yolu, işini bilen alanında uzman olan bir tesisatçıdan yardım almaktır. Tabii burada tesisatçı seçerken günümüz koşullarında yapılan çalışmaları da dikkate alarak son teknoloji kaçak tespit cihazlarını kullanan tesisatçılardan yardım almanız daha önemlidir.

Artık eski yöntemler ile kaçak tespit çalışmalarının yapılması geride kaldı. Birçok tesisatçı kaçak tespit cihazlarını kullanarak kırıp dökmeden tesisat sorunlarının birkaç saat içerisinde çözümlenmesine yardımcı oluyor. Tesisat borusuna cihazla bakma sayesinde tesisat borularında yaşanan kaçaklar kısa sürede tespit edilip anında müdahale edilebiliyor. Ev sahiplerinin en çok zorlandığı konuların başında su tesisatındaki arıza bulunurken ev içerisinde birçok alanda yapılacak olan çalışmadır. Çünkü kaçak noktasına ulaşmak ve doğru tespit edebilmek için tesisat borularının geçtiği her bir alanın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. İşte tesisat borusuna cihazla bakma bu sorunu ortadan kaldırarak kırıp dökme işlemine gerek kalmadan arıza noktasını doğru bir şekilde tespit etmeye yardımcı oluyor.

Tesisat borusuna cihazla bakma ile yaptığımız çalışmaları tamamen zemin üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle arızanın nerede olduğunu bulmak için dinleme cihazını kullanıp zemin üzerinden suyun çıkardığı sesleri duymaya çalışıyoruz. Bu işlemi yaparken bütün tesisat borularının tek tek geçtiği her bir alanı zemini ve duvarları inceliyoruz. Bu inceleme sırasında arıza noktasını tespit ettiğimiz anda bu noktaya en kısa şekilde nasıl ulaşabiliriz bunu belirliyoruz. Daha sonra ise yine en az maliyet ile sorunun çözümünü sağlayarak işlemlerimize son veriyoruz.

Tesisat borusuna cihazla bakma ile yapılan çalışmaları sizlere oldukça uygun fiyatlara sunmaktayız. Kendi başınıza sorunu çözmeye çalışırken yarattığınız masraftan belki de daha az bir ücret ödeyerek arızayı giderebiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55