Dairede su kaçağı var mı yok mu

su kaçağı var mı yok mu

Dairede su kaçağı var mı yok mu kontrol yapan makineli tesisatçı arıyorsanız Uzman Tesisat yanınızda İstanbul genelinde servis fiyatımız 99 TL den başlamaktadır. Su kaçağı tespit bulma için kameralı ve dinleme cihazları kullanıyoruz.

Dairede su kaçağı kontrolü işlemini cihazla yapan firmadır. Göz kontrolü ile bu işlemde verim son derece düşüktür. Tesisat borularının zamanla çürümesi, eğimlerinin yanlış verilmesi zarar oluşturabilmekte ve kaçak yapabilmektedir. Buna neden olan pek çok sebep vardır fakat nasıl dairede su kaçağı bulunur konusunu sizlere anlatmak istiyoruz.

Su kaçağı var mı yok mu ?

Gider borusu içinde atıkların birikmesi tıkanma, kırılma, çatlama yapabilir. Borudan sızan sular betona oradan tavandan, duvardan akan lağım suları gibi problemler oluşturabilir. Alakalı tesisatın içine zararsız olarak kamera takılması sonucunda nerede sızıntı varsa tam olarak görüntülenebilir. Zemin, duvar içindeki konumu ne kadar büyüklüğe sahip olması ve size de bu bilgileri sunmamız ile tamamen şeffaf bir oluşum içerisindeyiz. Evde su kaçağı varmı yok mu bulan firma ev ve iş yerini kırıp, dökmeden özel boru içindeki sıcak suları analiz eden, sızıntı noktasını gösteren termal kamera ile kaloriferde sızıntı bulma gibi pek çok çalışma sunulabilir. Tesisatın dıştan taranması için yalnızca sıcak suyun boru, kalorifer borusu içinde olması yeterlidir ve sızıntı problemi varsa çok geçmeden küçük bir araştırma görüntülenir ve işaretlenecek bölmede küçük bir müdahale ile onarım başlatılabilir.

Dairede su kaçağı var mı yok mu temiz su borusunda su sızıntısı sorununu kırmadan arayan akustik dinleme dedektörü ile binaya zarar vermeden çalışmalar da sunulabilir. Ses yapan su tesisatı kaçaklarını bulan bir cihaz olup, su kaçağı arama yapan usta ekibimiz duvar, fayans gibi bölgeleri bu cihazın ses alıcısı ile tamamen tarayarak nerede kaçak olduğunu görebilir. Bu işleme geçmeden önce dairenin su basıncına bakarak su sızıntısını bulan robot, makine olan test pompası ile ölçümleme çalışması ve sonrasında dedektör taraması gibi işlemler ile çalışmaların daha garantili hale getirilmesi de mümkündür.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55