Kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar

Kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar arasında Uzman Tesisat termal kamera ve pimaş içi gösteren kameralar ile İstanbul genelinde 99 TL fiyatla servis vermektedir. Su kaçağı tespit bulma adına bu tür kameralar kullanmak şarttır firmamızda kullanmaktadır.

Su kaçağı için evinizi kırdırmayın ! kameralı tesisat firmaları size daha uygun maliyet çıkartaacak ve onarım sürecinide kısaltacaktır.

Kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar İstanbul, fiyatları, nasıl bulunur, su sızıntısı tamiri nasıl yapılır, pahalı mıdır? Atık su borularında su kaçağı bulan robot kullanımı veya ısıya hassas termal kamera ile uygulanabilecek iki tip kameralı çalışma vardır. Pahalı değildir, kaçağın noktasal görüntülenmesini sağlamakla birlikte gereksiz tadilat gibi seçeneklerin tamamen önüne geçen faydalı bir çalışmadır.

Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kameralı su kaçağı bulan firmalar atık su kaçaklarını gösteren cihaz küçük bir kamera başlığı olan sistemdir. Uzun bir kablolama ekipmanı ve uzaktan erişim için el bilgisayarı kullanılır. Lavabo tezgahı altından başlayarak gider kanalı içerisine bu ekipmanı göndererek lavabo arkasındaki pimaş boruda kaçak yapan boruyu kırmadan kamera ile bulma çalışması uygulanabilir. Veyahut üst kat komşuda hangi gider, lağım borusunun kaçak yaptığını bulma gibi işlemler dahil uygulanabilir. Tuvalet, lavabo kanalı içerisi dahil olmak üzere hepsi için hiçbir sorun çıkarmadan görüntülerinin alınarak çatlama yapan, kırılan lağım borusu yeri tam olarak görüntülenir ve o bölgeye çok az bir hasar vererek onarıma geçilir. Hatta tesisatı bazı kapatıcı ilaç ile onarma çalışmaları da firmamızca uygulanmaktadır.

Kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar sıcak su tesisatı kaçak yerini, su sızıntılarını kırmadan görüntüleyerek bulan kameralı servis olarak termal kamerayı tercih etmekteyiz. Termal kamera ile kalorifer, kombi su kaçağı yerini bulmak için basıncına bir cihaz ile bakabilir, kalorifer petekleri, zemine döşenmiş ısıtma sistemleri, kalorifer, kombi hattı geçebilecek her türlü yerler cihazın tutulması ile taranır. Çok geçmeden ıslanan duvar ve özellikle sıcak suyun tesisattan akıp gittiği noktalarda onarım başlatılabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55