görüntülü su kaçağı tespit eden su tesisatçısı

pimaş borusunda su kaçağı görüntüleme kamerası

Görüntülü su kaçağı tespit eden su tesisatçısı Uzman Tesisat Avrupa ve Anadolu yakasındaki şubeleri ile aynı gün içinde su kaçağı tespiti servisi vermektedir. Su kaçağı bulma fiyatımız normal daireler için 99 TL dir dublec ve iş yerleri için ayrıca fiyat alınız.

Görüntülü su kaçağı tespit eden su tesisatçısı sayesinde pis atık su borularında yaşanan kaçaklar kısa sürede tespit edilip sorun giderilebilmektedir. Kullanılan kameraların suya dayanıklı olması ve borular içerisinde kolaylıkla hareket edebilmesi önemlidir. Bu nedenle görüntülü su kaçağı bulan firmalar aramanızda firmaların hangi cihazları kullandıklarını iyi bir şekilde incelmelisiniz.

Görüntülü Kameralar ile Su Kaçağı Tespiti

Tesisattaki kaçak noktalarının tespiti için kamera, özel termal kamera, akustik dinleme cihazı ve test pompaları kullanılmaktadır. Kalorifer tesisatındaki kaçaklar ile birlikte temiz su borularındaki kaçakları bulmak için akustik dinleme cihazı kullanılmaktadır. Özel termal kameralar, özellikle kalorifer tesisatında ve sıcak su borularında olan kaçaklardan çıkan suyun tespitinde kullanılır. Kameralar ise pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için kullanılır. Her cihazın kullanım alanı farklıdır.

Kameralar ile kaçak tespiti yapabilmek için suya dayanıklı olan ve görüntü kalitesi yüksek olan kameralar tercih edilmelidir. Kullanılan kameralar pis atık su boruları içerisinde ilerleyeceği için buradaki atıklar nedeniyle kaçak noktasını tespit etmek zordur. Bu nedenle kameranın görüntü kalitesinin iyi olması gerekir. Bunun yanında kameranın borular içerisinde iyi bir şekilde hareket etmesi de sağlanmalıdır. Kameralar esnek kabloların uçlarına yerleştirildiği için borular içerisinde rahatlıkla hareket edebilir. Bu sayede kameradan alınan görüntüler tesisatçı tarafından ekranda izlenerek kaçağın olduğu nokta kolaylıkla tespit edilir. Görüntülü su kaçağı tespit eden su tesisatçısı kaçak tespit çalışmaları sırasında birde test pompalarını kullanmaktadır. Kullanılan bu test pompaları suyun basıncını ölçerek borularda olması gereken su seviyesinin belirlenmesine yardımcı oluyor. Bu sayede su seviyesinde bir basınç düşüklüğü var ise o boruda kaçak olup olmadığından şüphelenilebilir ve buna yönelik çalışma yapılır.

Görüntülü su kaçağı tespit eden su tesisatçısı ile ilgili internet üzerinde aramalarınızı yapabilir ve firmaların internet sitelerinden bu kameraların nasıl kullanıldıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tesisat firmaları arasında yerini alan firmamız İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermektedir. Kameralar ve diğer görüntülü cihazlar ile yaptığımız kaçak tespit çalışmalarını oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca yaptığımız her tesisat işinin garantisini de sizlere iki yıl boyunca sunmaktayız. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55