su kaçağının yerini bulan firma

su kaçağı servisi

Su kaçağının yerini bulan firma kameralı ve dinleme , görüntüleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespit bulma servisi İstanbul uzman tesisatı arayın. Avrupa ve Anadolu yakasında şubeleri servis araçları ile aynı gün içinde hizmet veriyoruz. İstanbul su kaçağı bulan firmalar başında en ucuz fiyata hizmet veren tesisatçı olarak hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı olan yeri kamera ile bulan firma telefon numarası 0551 231 83 55 İstanbulun tüm bölgelerine servis veriyor. Alt kata su akıntısı varsa evinizi kırdırmayın bizi arayın noktasal tespit yaptıktan sonra hatalı olan bölgeyi tamir ediyoruz üstelik yapılan tamir bir yıl garantimiz alıntadır.

Cihazla Su Kaçağı Olan Yeri Bulan Firma

Ev yada ofislerde bulunan su tesisatları zamanla çeşitli sorunlara yol açmaktadır. Tesisat borularının eskimesi veya boru yapımı aşamasında ki işçilik hataları gibi nedenlerle su kaçakları görülmektedir. Borularda su kaçağı varsa bu zamanla duvarlarda küf ve kararmalara sebebiyet vermektedir. Bu yüzden su kaçakları hızlı bir şekilde tespit edilmeli ve çözülmelidir. Öncelikli olarak su kaçağının yerini bulan firma işleminin yapılması gerekmektedir.

Su kaçaklarının tespitinin yapılması eskiden çok zor bir işlemdi. Tesisat borularına ulaşmak için duvarların kırılması gerekmekteydi. Bu işlem de ev ve ofislerin hasara uğramasına ve maliyetin artmasına neden olmaktaydı. Günümüzde su kaçağının yerini bulan firma işlemi çeşitli firmalar ve tesisatçılar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Böylece su kaçağı tespiti daha az hasarla kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Kamerayla tesisata bakmak için duvarları kırmaya gerek yoktur. Boruların durumunu ve verileri rahatlıkla toplar ve kaydeder. Aynı zamanda verileri direk olarak ekrana yansıtmaktadır. Böylece su kaçağının olduğu yer tam olarak tespit edilir ve küçük bir yerin kırılmasıyla sorun çözülür.

Su kaçağının yerini kameralı bulan firma işlemiyle su kaçağı tespitleri kolayca yapılmaktadır. Öncelikle test pompalarıyla temiz su ve sıcak su boruları kontrol edilir. Kaçak gözükmüyorsa gider borularına kameralı cihazla bakılır ve su kaçağının tespiti yapılır.

Bu işlemde her tesisat için aynı cihaz kullanılmaz. Her tesisat için uygun cihazlar kullanılmalıdır. Böylece daha etkili sonuçlara ulaşılacaktır. Evlerde; dışardan gelen suyu evimize getiren temiz su boruları, gelen suyun kullanımı sonucu kirlenen suyun dışarıya atılmasını sağlayan kirli su boruları ve sıcak su sağlayan borular bulunmaktadır.

⦁ Temiz su borularındaki sorunların tespiti için dinleme cihazları kullanılmaktadır.
⦁ Kirli su tesisatındaki sorunların tespiti için kameralı cihazlar tercih edilmektedir. Ucunda bulunan kamerayla gider borularındaki tıkanma ve arızaları ekrana yansıtmaktadır.
⦁ Sıcak su borularındaki kaçak tespiti için termal kameralı cihazlar en doğru tespitin yapılmasını sağlamaktadır. Termal kameralar ısıyı renklendirerek gösteren cihazlardır.

Bu cihazların doğru yerde kullanılması sonucu su tesisatlarındaki kaçak, tıkanma ve arızaların tespiti kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Böylece daha büyük hasarlara neden olmadan tesisat sorunları çözüme kavuşturulmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55