su kaçıran yeri tespit etme

Banyada veya dairede su kaçıran yeri tespit etme için kullanılan kamera ve dinleme cihazları ile İstanbul genelinde servis vermekteyiz. Su kaçağı tespit bulma cihazları kullanarak ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarının yerini noktasal olarak buluyoruz. Bulunan yer işaretlenip onarım için rapor yazıyoruz yapılan Uzman Tesisat onarım işlemleri 1 yıl boyunca garantilidir.

Su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı olarak hem temiz su hemde atık su kaçaklarını bulabilecek cihazlara sahibiz. İstanbul genelinde 99 TL fiyat üzerinden evde su kaçağının yerini noktasal olaral tespit ediyoruz ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

Su Kaçıran Yeri Cihazla Bulma

Su kaçağı nedir ? Sorusunun cevabını vermeden su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerini anlatmayalım istedik. Su kaçağı iş yerlerinizde veya evlerinizde su tesisatınızda veya ısıtma tesisatınızda meydana gelen su sızdırmaları veya su patlakları anlamına gelmektedir. Zamanında müdahale edilmeyen su kaçakları zamanla iş yeri ve evlerinizde daha büyük problemlere sebep olabilir. Tesisatınızdaki su kaçaklarını su kaçıran yeri tespit etme yöntemi ile tespit eden ve akabinde tamir eden firmaların uzman ekiplerince hızlı bir şekilde problemin ortadan kaldırılması müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Eski yöntemler ile su kaçağı tespiti ve tamiri yapan firmalardan uzak durmanızda yarar vardır. Zira eski yöntemler ile iş yapan firmalar sizleri ekonomik olarak kayba uğratmaktadırlar. Maddi ve manevi kayıpları minimize eden firmalar ise elektronik cihazlar ile su kaçağı tespitini yaparak en kısa sürede problemi ortadan kaldırmaktadırlar.

Konutlarınızda veya iş yerlerinizde, iç ve dış mekânlarda sizleri maddi ve manevi zarara uğratan bütün su kaçağı ve boru patlamalarında, su kaçıran yeri tespit etme yöntemi ile iş yapan firmalara ait uzman personeller müşterilerine en az hasar ile en çok faydayı sağlayacak şekilde çalışmaktadırlar. Su tesisatlarında göz ile görülemeyen ve tespit edilemeyen kaçak veya su sızdırmaları firmaya ait uzman ekiplerin ellerinde bulunan teknolojik makinalar sayesinde çabucak tespit edilebilmektedir. Bu gibi arızalarda tesisat tamiri için çağırdığınız firmaların gerekli teknik cihazlarının olup olmadığına dikkat ederek cihazı bulunmayan firmalara iş yaptırmamalısınız. Zira su tespiti ve tamiri için ellerinde gerekli cihazları olmayan firmalar sizleri hem maddi hem de manevi zarar uğratmaktadırlar.

Su borularında genellikle demir borularda ve plastik borularda görülen su kaçakları her kesin ortak problemidir. Zamanla deforme olan plastik borular, paslanan ve delinen demir borulardaki su sızıntısını veya su kaçağını bulabilmek için su kaçıran yeri tespit etme işlemi ile su kaçağı tespiti yapılır ve en kısa sürede tamir işlemi bitirilir. Bu işlemler yapılırken asla kırma işlemi veya sökme işlemi yapılmamalıdır. Kırma ve sökme işlemi yapan firmalar sizleri daha fazla zarara uğratarak ekonomik olarak kayba uğratmaktadırlar. İşinin ehli firmalar ise elektronik makinalar ile su kaçağı tespiti yaparak işleri hızlandırmakta ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktadırlar.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55