postane mahallesi su kaçağı tespiti

Postane Mahallesi su kaçağı tespiti firması olarak su tesisatında oluşan su sızıntılarını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Tesisat sistemlerinin içerisinde her zaman belli bir dönem içerisinde kontrol bakım gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Su kaçağı tespiti işlemlerinin düzenli bir nokta üzerinde şekillendirme konusunda da firma olarak bizler etkin bir şekilde de hızlı bir düzenle sonucu güçlendiririz. Çünkü bir tesisat sisteminde en büyük problem su sızıntıları olmaktadır. Sızıntıların önüne geçemediğiniz zaman çok daha verimli, çok daha aktif bir düzen dahil edilmelidir. Zira eski durumlara oranla artık kaçakların tespit edilmesi teknolojik bir düzen ile sonucu güçlü bir şekilde verimli tutmaya özen göstermekteyiz. Kaçakların bütün aşamalarını hızlı, kesintisiz ve en önemlisi de sonuç odaklı bir yapı ile gerçekleştirmekteyiz.

Postane Mahallesi Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Tuzla Postane Mahallesi su kaçağı tespiti suyu içinde tutamayan ve betonu ıslatan boruları hemen saptayabiliriz. Farklı türlerdeki su sistemleri olmasından dolayı soruna göre farklı cihazlar ile su kaçağı yer tespiti yapmaktayız. Yüzey ıslak ama bira sıcak veya ılık su belirtisi varsa yerleştirilecek ve tutulacak termal cihaz ile sızma yeri sizde mi yoksa komşunuzda mı anlaşılacaktır. Ses şiddeti belli bir sınırın üstünde ise akustik dinlemeler, ses yoksa sızdırmazlık testleri ile alakalı yerler bulunur ve mümkün ise kimyasallar ile içten onarılır. Fayansları kırmadan alttan boruları denetleyebilecek cihazlar kullanmaktayız. Bataryayı açmanız ile birlikte kulağınızı zemine dayadığınızda oradaki su hareketliliğinden biraz da olsa sesler duyarız. Batarya kapanır ve sesler de kesilir. Yalnız fayansın içinden devamlı borularda su kaçağı tamiri yapmadan önce belirtisini cihaz ile anlamak için orada ses dinlemelerini yaparız. Su sesleri tizdir, süreklidir, betonun içine çarpar ve orada fark edilir. Bir de suyun akıp gitme sesi vardır. Biz tam noktasal su kaçağı bulan firmalar olarak alt kata su sızmasını araştırmasını yapabilecek kadar ileri düzey zararsız cihazlar ile hizmet vermekteyiz.

Postane Mahallesi su kaçağı tespiti ile ileri düzey su sızdırmalarında diğer bir teknik alt kata su sızıntısı gibi vakaları da inceleyebileceğimiz test pompalarıdır. Metrelerce uzunluktaki su borularındaki suyu tahliye eder ve içinin tamamen hava ile dolmasını sağlarız. Eğer çok ufak diyebileceğimiz sızma varsa parkeleri kırmadan ilaç kullanarak su borusunda içten ve kalıcı tamir başlatırız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55