Su kaçağını makineyle bulan tesisat firması

Su kaçağını makineyle bulan tesisat firması İstanbul Avrupa yakası servis : 0212 417 21 87 Anadolu yakası servisi : 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma servisimiz 99 TL fiyatla İstanbul genelinde su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Hızlı Bilgi ve Servis İçin Butonu Tıklayınız Tesisattaki eskime ve zamanla gelişen yıpranmaya bağlı olarak bilhassa eski yapılarda karşılaşılan su kaçağı problemi kalitesiz işçilik ve uygun olmayan malzeme kullanımı nedeni ile yeni yaşam alanlarında da karşılaşılmaktadır. Önceleri bir yerleri kırıp dökmeden giderilemeyen bu sorunlar günümüzde su kaçağını makineyle bulan tesisat firması ile zahmetsizce giderilmektedir. Su kaçakları görsel bozukluklar ile çoğunlukla kendini belli eder iken özellikle bazı kaçaklar dışarıdan fark edilmediğinden zamanla daha büyük sorunlara sebep olabilmektedir. Bu sebeple su kaçağında yapılacak erken tespit kaçağın bulunarak giderilmesi kadar önemli bir husustur. İlk olarak aşağıdaki pratik ipuçlarını kullanarak tesisatta kaçak olup olmadığının belirlenmesi zaman ve paradan tasarruf etmeyi sağlar.

Su faturasını takip ederek kullanımda anormal bir artışın var olup olmadığı kontrol edilmeli. Ana vana kapatılarak sayacın dönüp dönmediği kontrol edilir. Evde su tesisatının geçtiği yerlerde ıslaklık, nemlenme ve hatta sıva kabarmasının var olup olmadığı kontrol edilir. Fayansların arasındaki derzlerde renk değişikliği bulunup bulunmadığı kontrol edilir. Mevcut ortamda rutubet, küflenme vb nedeni ile koku yayılıp yayılmadığı kontrol edilir. Yapılan tüm kontrollerde su kullanımında aşırı yükselişe sebep olan bir bulguya rastlanırsa, su faturasında aydan aya oluşan artışlar görülürse hemen bizi aramanızı tavsiye ederiz. Su kaçağını makineyle bulan tesisat firması olarak profesyonel ekibimiz ve kullandığımız yöntemler sayesinde kaçaklar hızlı bir şekilde ortaya çıkarılır.

Geçmişte kullanılan yöntemler, çoğunluk olarak tesisatın geçtiği bölgenin kırılarak tamir edilmesi esasına dayandığından daha zahmetli idi. Aynı zamanda tamir edilmesi uzun zaman alan ve maliyet yönüyle de pahalı olan yöntemlerdi. Günümüz teknolojisinin nimetleri kullanılarak ses ve ısı teknolojisinin kullanıldığı makineler sayesinde kaçağın yeri noktasal olarak tespit edilmektedir. Su kaçağını makineyle bulan tesisat firması olarak söz konusu teknolojiyi kullanarak az zamanda düşük maliyetle kaçak sorunlarını hızlı ve kesin olarak çözüme kavuşturuyoruz. Dinleme cihazının kullanımı ile (akustik yöntem) kaçak bulma, ısıya duyarlı olan (termal) kamera marifeti ile kaçak bulma ve görsel kamera ile kaçak bulma yöntemleri kullandığımız ve günümüzde uygulanan yöntemlerin başında gelmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55