küçükçekmece kanarya su kaçağı tespiti

Küçükçekmece Kanarya su kaçağı tespiti firmamız su tesisatındaki borularda oluşan su sızıntıları tespit edip ve onarmak için kameralı su kaçağı bulma servisi vermektedir. Sıhhi kanal içi atık su sızması, katı atığın koku yapması gibi durumlarda kırmadan su kaçağı tespiti servisi ile garantili olarak soruna çözüm sunabiliriz. Teknolojik gelişmeleri dikkate alan firmamız kendisini belli zaman aralıkları ile yenilemektedir. Uzun süredir ise kanal içinde nerede kırılma var ve nasıl yerlerini hiçbir şekilde lavaboya, tuvalete ve banyo giderine zarar vermeden sızdıran atık su borusunu bulma konusunda metrelerce uzunluğa sahip kameraları kullanırız. Bu şekilde parça değişimi için doğru noktalar bulunabilir.

Kanarya Kameralı Tesisatçı

Kanarya su kaçağı tespiti ile atık kanalı kırılma, sızdırma yerini su kaçağı bulma sistemleri ile uzun kamera kabloları ile bulmaktayız. Apartmanın ana atık gideri veya dairenizdeki herhangi bir sıhhi kanal için bunu rahatlıkla yapabiliriz. Eğer bu türdeki borularda sızma varsa kesinlikle evin içinde lağım kokuları ortaya çıkacaktır. Gerek koku gerek ıslaklık olarak karşınıza çıkabilir. Bahsettiğimiz robot sistemin kablosu ile yerini piksek olarak rahatlıkla bulabiliriz. eğer söz konusu tazyikli su yani şebeke hattında sızma ise oluşan ses dalgalarını boru içindeki sesleri dinleyerek yerini bulan farklı bir cihaz ile bulabiliriz. Zemin veya duvar olsun her türlü alanda o bölgenin iç katmanlarını dinlemek için kullanırız. Uyguladığımız metot ile suyun ilk çıkış noktası dahil kaç tane sızma yeri olursa olsun en ufak fayansı kırmadan borunun sızdırdığı yeri bulabilmekteyiz. Çalışmalarımızın süresi de çok uzun sürmediği gibi onarım işlemlerinde küçük damlama türündeki vakalarda kimyasal kapatıcılar ile çoğu zaman çözüm bulmaktayız.

Küçükçekmece Kanarya su kaçağı tespiti modern yöntemler ile su kaçağı bulan tesisatçı firmamıza güvenebilirsiniz. Genelde pek çok binada sıcak veya soğuk su sızıntıları için profesyonel İstanbul teknik servis telefon numaralarının aranması gerekmektedir. Bizim özel dinleme ve sıcaklık bakımından hassas olan farklı kızıl ötesi sistemlerimiz ile yine sorun çıkarmadan problemi anlayabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55