kamera ile pimaş boru içini görüntüleme

Kamera ile pimaş boru içini görüntüleme servisi İstanbul 20 metre kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş boru içlerinde su kaçağı tespit bulma ve tıkanıklık tespiti yapıyoruz. Uzman Tesisat son teknoloji cihazlar kullanarak pimaş içlerindeki sorunları görüntülemektedir.

Kamera ile pimaş boru içini görüntüleme firmaları nasıl çalışır ? Üst kat banyo tavanından su akıyor ise banyo zemini, duvarı içindeki gider, temiz, sıcak su tesisatı, kalorifer boru sistemlerini bile kırmadan analiz yapabilecek ekipmanlar şarttır. Bu yazımızda kameralı metotları anlatacağız.

Kameralı Tesisatçı

Yeri bilinmeyen su kaçakları kamera ile nasıl bulunur? Kamerayla su tesisatı kaçaklarını bulan cihazlar iki tanedir. Tarama fonksiyonu boru içi ve dışı olacak şekildedir. Örneğin, mutfağın bataryasına yakın olan fayansa dokunun ve içindeki sıcaklığı hissedemezsiniz. Biz o alana termal kamera tutarak kombiden, güneş enerjisinden veya diğer ısıtma tesisatından kaç derecelik sıcak su geliyor ise hemen görebiliriz. Kamera ile pimaş boru içini görüntüleme cihazımızda su sıcaklığı göz önüne alınarak boru hattı oluşturulacak ve etrafa yayılan suyun da yeri tam olarak görüntülenecektir. Tesisatta kameralı su sızıntılarının yerini kırmadan tespit eden cihaz, makine ise kameralı su kaçağı tespiti sistemidir. Gider içi kamera da denilir ve bu sefer atık boruları içerisine yine beton, zemin hasarı vermeden giriş yaparız. Önceki seçenekte de dıştan taranması olmakla birlikte gider kanalı için yalnızca bu cihaz kullanılır. Uzun gider boruları ve daha uzak bölgeler dahil hiç sorunsuz şekilde görüntüleri alınır ve atık su kaçaklarının nedeni bulunmaya çalışılır. Size bilgiler anlık olarak anlatılır ve ne yapılacağını size bildirir, onayınız ile işleme geçeriz.

Kamera ile pimaş boru içini görüntüleme firması olarak asla ucuz ve kalitesiz türdeki ekipmanlar ile işlem yapmanızı önermiyoruz. Firma teknoloji yeteneği üstün cihazlardan feragat ediyor ise bunun zararını maalesef siz çekersiniz. Evinizde olmadık yerleri kırabilirler ve tamir için yanaşmayabilirler. Her şeyi müşteri taraflı bakış açısı ile çözen firmamız ile yanınızdayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55