Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme

pimaş borusunda su kaçağı görüntüleme kamerası

Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme için kullanılan cihazlar ve kameralar ile servis veren su tesisatçısı firmasıyız İstanbul genelinde servis hizmeti veriyoruz. Uzman Tesisat gelişmiş teknolojiyi kullanarak ev ve iş yerlerinde su kaçağı tespit bulma servisi vermektedir.

Hemen Servis Çağırmak İçin Tıkla ARA Su sızdıran boruyu kırmadan tespit etme, su kaçıran boruyu cihazla işlemleri ile yapılabilir. Su kaçıran boruyu bulma temiz su borusu patlaması, delinmesi gibi alanlarda dinlemeli su kaçağı tespiti cihazı ile uygulanabilmektedir. Evin zemininden, duvardan, topraktan, fayanstan su geliyor gibi pek çok kullanım alanı vardır. Bu konuyu ve diğer cihazlarımızı ne tür faaliyetlerde kullandığımızı hemen anlatalım.

Su sızdıran boruyu tespit etme için iki yol vardır. Eğer sızıntı ilacın tamir edebileceği ölçekte ise su borusu içerisine kapatıcı ilaç ekleyerek suyun aktığı noktalarda o alanları kapatmasını sağlarız. En sağlamı su borusundaki basıncın ne olduğuna bakar ve sızıntı belirtilerini cihaz göstergesinden alıyorsak, ilgili daireye giderek o alanda ses dedektörü ile suyun çarpma sırasındaki ses şiddetlerinin tam olarak yerini buluruz. Kırılacak fayansın az olması ile tam olarak tamirat da hızlı gerçekleşmektedir. Dedektör kırmadan su kaçaklarını gösteren bir cihaz olup gelişmiş ses toplama mikrofonu ve onu doğru yorumlayacak portatif bir el bilgisayarı ile çalışmalar yapılmaktadır. Kalorifer, kombi su sızıntı önleyici, onarımı, bulma gibi işlemler yapılacaksa yani bu sistemde sorun olup olmadığını araştıracak olursa basınç testi ve ek olarak termal kamera ile sıcak suların dış tabakadan analizi yaparız.

Su sızdıran boruları kırmadan tespit eden servis olarak her zaman test yapmaktayız. Sızıntı olduğuna dair araştırma ve yerinin tam olarak bulunması sürecine kadar en ufak bir tahribat binanızda oluşmaz. Yeri saptanan tesisat borusu için matkap ile küçük bir fayans veya duvara hasar veririz ve tesisatı görürüz. Sonrasında onarım da genelde parça delinmesi olan bölge yani avuç içi kadar bölgede olacaktır ve duvar ustası desteği sunan ekibimiz kesinlikle alanında birinci sınıf, garantili hizmet vermektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55