Cihazla su kaçağı kontrol eden firma

Cihazla su kaçağı kontrol eden firma Uzman Tesisat kırıp dökmeden sızıntı yapan boruyu noktasal olarak tespit ederek gereken onarım işlemlerini garantili olarak yapar. Su kaçağı var ise evinize cihazsız tesisat firması çağırmayın çünkü ucuz sandığınız bu yöntem size daha pahalıya mal olacaktır.

Su kaçağını cihazla kontrol eden firma modern cihazlar ile su sızıntısı tespit ve tamiri işlemlerini bizden garantili almak ister misiniz? Su sızıntısı bulma fiyatları bazen çok ucuza yapan firmalar olmaktadır. Fakat su sızıntısı ile alakası olmayan fayans, duvarın kırılması gibi durumlar sizi çileden çıkartabilir. Analizin kaliteli olduğu sistem verileri ve ustalarımızın tecrübesi ile problemlerin aşılmasında yardımcı olmaktayız.

Cihazla su kaçağının noktasal onarımı nasıl yapılır ?

Cihazla su kaçağı kontrol eden firma olarak arızalı boru parçasının kesilmesi ve yenilenmesi işlemleri uygulanabilir. Maliyeti fazla değildir ve sızıntı olan hatta tamamen güven sağlanmasına yönelik adımdır. Cihaz kullanarak su kaçakları nasıl bulunur ? Termal kamera ile dıştan taranacak duvar, fayans içlerindeki sıcak sulardaki dereceler boru geçiş yerlerini bize gösterir. Sızıntı olmayan bölge genelde beyaz renkte ve boru çapını aşmayacak şekildedir. Örneğin kombi su borularında sızıntı bulma işleminde biz nokta yerinin saptanması yuvarlak bir bölgede suyun yayılması ile yapabiliriz. Basınçtaki anormalliklerden de yola çıkarak hangi daireye ait tesisatta sorun olduğunu kısa sürede bulabiliriz. Önemli olan sizin daha fazla vaktinizi almadan işlemleri uygulamaktır. Kombi boru tesisatı yenileme, kombi borusu içinden kaçak onarma sıvısı ile tamir etme, kırmadan kombideki kaçakları onarma gibi pek çok seçeneğimiz mevcuttur.

Cihazla tüm su kaçaklarını bulan firmayız. Komşunun tavanından atık sular akıyor. Komşunun kalorifer tesisatındaki sular evime damlıyor, akıyor gibi sayısız durumlarda buraya yazmakta yer bulamadığımız farklı ve analiz yönü güçlü, kesinlikle hasar oluşturmadan analiz edebilecek sistemlerimiz mevcuttur.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55