termal kamerayla sıcak su borusu görüntüleme

Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

Termal kamerayla sıcak su borusu görüntüleme hizmeti veriyoruz sıcak su tesisatı görüntü alma için Avrupa ve Anadolu yakasından bizi arayabilirsiniz. Uzman Tesisat su kaçağı tespit bulma ve onarım konularında profesyonel hizmetlerini vermektedir. Size en yakın termal kamerayla sıcak su tesisatı görüntüleme servisi alt bağlatıyı tıklayarak bulabilirsiniz.

Termal Kamera Nerelerde Kullanılır

Termal kamera kombi su eksiltme ve sıcak su borusundaki kaçaklar için kullanıma idealdir. Sizlerde kalorifer petekleriniz ile ilgili bir su eksitme vakası veya daha değişik sorunlar ile karşılaşmışsınızdır. İşte bu sorunların bizlere yaşatacağı asıl sıkıntı ısınmama veya zeminin altında birikerek parkelerinizin şişmesi gibi sorunlara neden olabilir. Kalorifer peteklerinde olduğu için bu su sıcak su olur. Bu nedenle bu termal kamerayla sıcak su borusu görüntüleme işlemlerinde termal kameralar kullanılır sizlerin de bildiği gibi bu termal kameralar insan gözünün algılayamadığı ısıları tespit eder ve bu tespitleri açıktan koyuya doğru olan renklerle bir ekranda göstermektedir. İşte bu sayede sıcak su kaçağı gibi durumlarda termal kamera ile su kaçağının olduğu yeri kesin olarak tespit edebilirsiniz. Bu yöntemle kesinlik elde edebileceğiniz sonuçlar alabilirsiniz işte bu nedenlerden dolayı termal kamera yöntemini tercih etmenizi öneriyoruz. Tabi ki sadece termal kamera yöntemi yok birçok yöntem var ama bizim sizlere tavsiyemiz termal kamerayı kullanan firma veya tesisatçıları seçmeniz eğer çevrenizde termal kamera kullanan tesisatçı veya firmalar yoksa ikinci yöntem olarak dinleme ve kamera ile görüntü alarak su kaçağı sorunu çözen firmalara başvurabilirsiniz bu da termal kameradan sonra ki tercih edilmesi gereken yöntemdir. Bu yöntem de ilk olarak dinleme işlemi ile su tesisatındaki sorunun yeri tespit edilir daha sonra ise kamera ile görüntü alama işleminde ise borunun içine kamera sokularak borudan görüntü alınır ve kaçağın nedeni anlaşılır bu analizleri yaptıktan sonra ise soruna uygun çözüm uygulanır. Her firma görüntülü su kaçağı tespiti yapamaz çünkü dinleme cihazları daha uygun fiyatlarla satılıyor termal kamerayı hem kullanması hemde uygulaması daha zordur.

Termal kamerayla sıcak su borusu görüntüleme servisi için Uzman Tesisat firmamızdan destek alabilirsiniz İstanbul içi fiyatlarımız aydır şehir dışı için ayrıca fiyat isteyiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55