Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

By su kaçağı tespiti In Su kaçağı tesisat No comments

Eski tip yöntemler ve deneme yanılma metodları su kaçağı tespiti yapmaya artık son! Görüntülü Su Kaçağı Tespiti için teknolojik cihazlar, sesli dinlemeli akustik cihazlar, kameralı sistemler ile su kaçağına ulaşmak artık çok kolay. İstanbul da profesyonel düzeyde hizmet veren bir kaç tesisat firması tarafından kullanılan bu yöntemler ile hem zamandan kazanırsınız, hem evinizde yada mekanınızda hasar oluşmaz hemde daha ekonomik şekilde çözüm salamış olursunuz.

Görüntülü Cihazlarla Su kaçaklarına Müdahale

İstanbulda her ilçede, her semtte hizmet veren firmamız tüm su kaçak işlerinde görüntülü cihazlardan faydalanmakta ve sizlere %100 noktasal tespit ile sonuç sağlamaktadır.

Görüntülü Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır?

Su kaçakları her zaman gözle görülebilir alanlarda açıkta bulunmamaktadır. Şayet tesisat borularınızın tümü dış yüzeyden yürüyorsa zaten görüntülü sisteme ihtiyacınız yoktur. Ancak çoğu yapıda tesisat boruları tamamen iç duvar kısımlarından yürütülmüş bazı yapılarda ie kımı şekilde iç duvardan işlenmiştir. Duvar içinde yer alan tesisat borunuzda su kaçağı oluşmuş yada su sızıntısı başlamışsa duvarda nemlenme, ıslaklık, rutubetlenme veya çeşitli belirtiler görebilir ve anlayabilirsiniz. Daha derinlerde olan gizli su kaçağı dediğimiz durumda ise kolay kolay su kaçağının nerede oluştuğunu anlayamaz ve göremezsiniz. Bu nedenle tesisat işlerinde kullanılmak ve gizli su kaçağının oluştuğu yeri bulmak için üretilen yurtdışı menşeli teknik cihazlar sayesinde uzmanlar eşliğinde bir kaç dakikada kaçağa ulaşılır. Uzman tesisat ekibi olarak yaptığımız su kaçağı tespiti işlerinde tüm duvarlarda Görüntülü Su Kaçağı Tespit cihazı dolaştırılır ve tüm borular kontrolden geçirilmektedir.

  • Daire içi Görüntülü kaçak bulma
  • Ticari İşletmelerde Görüntülü Su Kaçağı Hizmeti
  • Kamu Binalarında Görüntülü Su Sızıntısı tespiti
  • Fabrikalarda Görüntülü Su Kaçağı Çözümleri

Görüntülü Su Kaçağı Bulma İşlemi Kaç Dakika Sürmektedir?

İstanbul su kaçağı tespiti işlerimizde binaların eski veya yeni olması farketmeksizin ortalama 30 dakika içerisinde Görüntülü Su Kaçağı Tespiti hizmetini sonlandırmaktayız. Bazı durumlarda daire sahibi veya mekan sahibinin isteği doğrultusunda tüm bina, blok kontrol edilmek istenmektedir. Bu durumda 30 dakikalık süre uzayabilmektedir. Su kaçağının çok zor bir alanda olması , derin kesimlerde olmasıda süreyi kısmi olarak uzatmaktadır. Yinede maksimum Görüntülü Su Kaçağı Tespiti süresi 50 dakika civarında olmaktadır.

Görüntülü Su Kaçağı Servis Talebinde bulunmak

Öncelikle belirtmek isterizki tüm tesisat tespit işlerimizde cihazlardan faydalanan firmamız mutlu müşteri memnuniyeti için gerekli çabayı, özeni ve gayreti göstermektedir. Hafta içerisinde İstanbul da bir çok ilçede farklı mobil servis ekiplerimiz, ful donanıma sahip servis araçlarımızla görev yapmaktayız. Bizlerden servis isteyen tüm müşterilerimize genel ortalama da aynı gün içerisinde hizmet sunan ender firmalardan biriyiz. Su kaçağı tespiti talebinde bulunmak için fazlaca prosedür gerekmemektedir. İletişim numaralarımızdan bizleri aramanız sonrasında sizi karşılayan operatörümüze yaşadığınız tesisat sorunu hakkında kısa öz bilgiler vermeniz ve adres detaylarınızı paylaşmanızla talep oluşturmuş olacaksınız. Sizlere yüksek kalitede teknolojiden en fazla faydalanan firma olarak en uygun ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz ve uzun yıllarda vermeye devam edeceğiz.

Acil Görüntülü Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Bazı müşterilerimizin acil talepleri olabilmektedir. Sizleri bu olumsuz durumdan kurtarmak için gerektiğinde mesai saatleri dışında dahi olsa yardımınıza koşuyor ve sorununuz çözüyoruz.
ilgili aramalar : görüntülü su kaçağı, görüntülü su kaçağı bulma, istanbul görüntülü su kaçağı, istanbul görüntülü su kaçağı tespiti, görüntülü su kaçağı hizmeti, görüntülü su kaçağı firması, görüntülü su kaçağı şirketi