istanbul su kaçağı tespiti

İstanbul su kaçağı tespiti yapan kameralı aletle su kaçağının yerini noktasal bulan tesisatçı servisi su kaçağı bulma ve tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. Uzman Tesisat tam tesisat kontrolünü 99 TL yapar bu fiyat normal daireler içindir dublex ve iş yerleri için ekstra fiyat verilir.

Tesisatta yaşanan kaçak sorunları ev sahipleri için büyük problemler oluşturmaktadır. Özellikle su alt katın tavanından sızmaya başladı ise o zaman alt katta oturan komşunuz ile sorun yaşayabilirsiniz. Ya da su kaçağı kalorifer borusunda ise sızan sular parkelere zarar vererek sizi yüklü bir masrafa sokar. İşte bu tür sorunlar yaşadığınızda su kaçağı tespit çalışmalarına kısa sürede başlayarak sorunun giderek büyümesini engelleyebilirsiniz.

İstanbul Tesisat Su Kaçağı Tespiti

İstanbul su kaçağı tespiti için firmamızı arayan müşterilerimizin en çok sorduğu şeylerden birisi kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapılıp yapılamayacağıdır. Ev sahipleri hem kısa sürede sorunun çözülmesini isterken hem de ceplerinden yüklü bir miktarda para çıkmasını istememektedir. Bu nedenle de sorunun kısa sürede etkili bir şekilde çözülmesiniz istemektedirler. İşte bizde bu noktada müşterilerimize her türlü hizmeti sunarak kırıp dökmeden tesisat tamirini gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul su kaçağı tespiti için firmamıza gelen veya firmamızı arayarak bize sorunu dile getiren müşterilerimizin istedikleri zamanda evlerinde oluyoruz. Su kaçağı sorunun olduğunu gösteren kanıtları inceleyerek kaçak tespit çalışmasına nereden başlayacağımıza karar verdikten sonra son teknoloji aletler ile sorunun nereden kaynaklandığını bulmaya çalışıyoruz. Bunun içinde dinleme cihazı, kamera, özel termal kamera ve test pompaları kullanıyoruz. Kullandığımız bu aletler son teknoloji aletler olup zemin içerisinde yer alan tesisat sistemindeki her türlü kaçak noktasını bulmaya yarayan aletlerdir. Bu aletlerin her birinin kullanım alanları farklıdır. Biz kaçak noktalarını tespit ederken sadece temiz su borularını veya pis atık su borularını incelemiyoruz. Bunun yanında kalorifer tesisatında da sorun var mı buna da bakıyoruz. Yani evinize geldiğimiz zaman bütün su tesisatının her bir noktasını inceleyerek sorunu bulup ortadan kaldırıyoruz. Tesisatta var olan kaçak noktası bulunduğu zaman eğer kırmadan kaçak noktası tamiri yapabileceksek bunu yapıyoruz. Ama böyle bir işlem yapamıyorsak işte o zaman küçük bir alanda kırma işlemi yaparak tesisatın kaçak noktasını tamir edip bu alanı tekrar kapatarak size tertemiz bir ortam bırakıyoruz.

İstanbul su kaçağı tespiti için firmamıza İstanbul’un bütün semtlerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız Pazar günü de hizmet vermektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55