Tesisatı kırmadan kaçağın yerini bulmak

Tesisatı kırmadan kaçağın yerini bulmak için servis veren Uzman Tesisat firması kameralı cihazlarla su kaçağı yer bulma ve tamir hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespit bulma için en ucuz fiyata tespit yapan firmayız.

Tesisatı kırmadan dökmeden kaçak yerini belirleme özel dinleme cihazları , termal kameralar ile yapılmaktadır. Tesisatta kaçak şüphesi var ise Uzman tesisat firmamızı arayarak kaçak arama ve bulma çalışmalarını başlatabilirsiniz.

KIRMADAN TESİSAT SU KAÇAĞI TESPİTİ

Evinizi yeni yaptırdınız. Banyonuzu ve mutfağınızı çok beğendiğiniz o fayanslar ile döşettiniz. Banyonuza yeni dolap, lavabo, küvet; mutfağınıza ise yeni dolaplar yaptırıp istediğiniz gibi döşettiniz. Sonra evinizle keyifle oturmaya başladınız. Bir gün alt komşunuz tavanda sararmalar olduğunu sizin tesisatınızda sorun olduğunu söyleyerek şikâyete geldi. Ne yapacaksınız şimdi bütün dekorasyon bir anda çöpe gitti. Yapılan her şey yaşanan bir su kaçağı nedeniyle bir anda boşa gidecek ve cebinizden  çok yüksek bir miktarda bir daha masraf çıkacak.

Tabii yanlış bir tesisatçı çağırırsanız eğer evet sonu aynen burada söylediğim gibi olacak . Bütün dekorasyon gidecek yeni bir inşaat masrafı cebinizden çıkacak. Ama bunun böyle olmasını istemiyorsanız size bir önerimiz var. Tesisatı kırmadan kaçağın yerini bulmak yaptırın. Nasıl mı?

Tesisatı kırmadan kaçağın yerini bulmak kamera, dinleme cihazı ve test pompaları yardımı ile yapılan oldukça basit ve evinizdeki herhangi bir fayansa zarar vermeden yapılan bir kaçak bulma işlemidir. Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalara ulaştığınız zaman tesisatçılar evinize gelir. Kullandıkları dinleme cihazları ile temiz su borularını dinlerler. Daha sonra kullandıkları kameralar ile de pis atık su borularının içerisini görüntülerler. Test pompaları ile de suyun bar seviyesini ölçerler. Bu işlemler sonunda ise su kaçağının nerede olduğu belirlenmiş olur.

Tesisatı kırmadan kaçak yerini bulmak için yapılması gerekenler sadece bunlardır. Hiçbir şekilde yeni yaptırdığınız mutfağınız veya banyonuz tekrar bir inşaat alanı haline gelmez. Su kaçağı tespit edildikten sonra ise sorunun çözülmesi için sadece birkaç tane fayans kırmak yeterli olacaktır. Temiz su borularında olan kaçaklarda ise bazı durumlarda kimyasal ilaçlarla kapatma işlemi yapılabilmektedir. Kullanılan bu kimyasalların herhangi bir yan etkisi veya suya karışma ihtimali kesinlikle yoktur. Tesisat firmasına bu konuda kesinlikle güvenebilirsiniz.

Tesisatı kırmadan kaçağın yerini bulmak için güvenilir bir tesisat firmasına başvurmanız gerekir. Bunun için öncelikle yaşadığınız yerdeki tesisat firmaları hakkında bir araştırma yapmanız yeterlidir. Bu araştırmayı da internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer İstanbul’ da yaşıyorsanız işte o zaman bizim firmamıza ulaştığınız zaman biz kısa sürede su kaçağı sorununu hallediyoruz ve geride size tertemiz bir alan bırakıyoruz. Bütün bu işlemleri 2-3 saat gibi kısa bir sürede oldukça uygun bir ücret ile yapıyoruz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55