Su kaçağını termal kamerayla bulan firma

Su kaçağını termal kamerayla bulan firma sıcak su kaçağı kırmadan bakan cihazlı ve kameralı su tesisatçısı servisi 0551 231 83 55 ten bize ulaşın. Uzman tesisat yapılarda meydana gelen kaçakları termal kamera ve dinleme düzenekleri ile yer tespiti yapamaktadır.

Su kaçağı termal kameralı bakan firma İstanbulda tüm semtlere aynı gün içinde hizmet vermektedir. Sıcak su kaçağı tespiti ve gider kaçakları özel kamera sistemleri ile kontrol edilip bulunmaktadır.

Termal Kamera Boru Kaçak Tespiti

Su kaçağını termal kamerayla bulan firma özel termal kameralar ile kolaylıkla bulunabilen tesisat sorunlarından birisidir. Sıcak su borularında olan kaçaklar için kullanılan özel termal kameralar ev ve iş yerlerinde kaçak tespitleri için kullanıldığı gibi bina yüzeyinde olan kaçakların tespiti için de kullanılır.

Temiz su borularındaki kaçak noktalarının tespiti için dinleme cihazı, pis atık su boruların içerisindeki kaçak noktalarını bulmak için kameralar kullanılır. Sıcak su borularında oluşan kaçak noktalarını bulmak için ise özel termal kameralar kullanılır. Kullanılan bu özel termal kameralar sıcak su borularından çıkan suyun zemin içinde veya duvarlarda yayılması ile oluşan ıslak alanı incelememizi sağlar. Termal kamera bizlere suyun izlerini gösterir ve biz bu izlere bakarak kaçağın sıcak su borusunda olup olmadığını anlayabiliriz.

Su kaçağını termal kamerayla bulan firma için kullandığımız özel termal kameralar en çokta bina yapılarında meydana gelen kaçakların tespiti için kullanılır. Bina yüzeyinde dinleme cihazı ile kontrol edemediğimiz tesisat borularındaki kaçak noktalarını termal kamera sayesinde belirleyebiliriz. Termal kameralar ile bina yüzeyinden aldığımız görüntüler ile kaçağın nerede olduğunu ve ne kadar büyük bir alana zarar verdiğini görebiliriz. Bu şekilde kaçak suyun binaya verdiği zararları da görebilmemiz mümkün olur.

Su kaçağını termal kamerayla bulan firma bizim, kaçak tespit çalışmalarımız içerisinde müşterilerimize yardımcı olduğumuz en önemli konulardan birisidir. Özellikle büyük binalardaki kaçak tespit çalışmalarında gereken özen gösterilmediği zaman sızan su bina yapısına zarar verebilir. Bu tür durumlar yaşanmaması için de kısa sürede kaçak tespit çalışması yaptırılmalıdır.

Alanında uzman personeli ile son teknoloji cihazlar ile çalışan firmamız su kaçağını termal kamerayla tespit için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinde yaşanan su kaçağı sorunlarında ve bina yapısında meydana gelen su kaçağı sorunlarında bizleri arayarak gereken yardımı alabilirsiniz. İstanbul’ un bütün semtlerine hizmet veren firmamız Pazar günü de dahil haftanın her günü çalışmaktadır. Bu şekilde de müşterilerimize her zamana kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıca yaptığımız işlerin 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Eğer ileride olurda bir tesisat sorununu tekrar yaşarsanız vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55