alt katın tavanına akan suyu tespit eden firma

İstanbul ilinde alt katın tavanına akan suyu tespit eden firma Uzman Tesisat sadece 99 TL temiz ve atık suyu tespit eden makinelerle hizmetinizdedir. Su kaçağı tespit bulma şirketimizde kamera sistemleri ve dinleme cihazları kullanılarak kolaylıkla kaçak yapan tesisat borusunun yerini tespit ediyoruz.

ALT DAİREYE AKAN SUYUN TESPİTİ NASIL YAPILIR

Günümüzde çok katlı binaların sayısının artması ve yaşam koşulları nedeniyle apartman hayatının tercih edilmesi ile birlikte, komşuların birbirleri ile olan ilişkileri üzerinde de etkili olmuştur. Apartmanlarda yaşanan en büyük sorunlardan birisi tesisatlar da yaşanan problemlerdir. Üst katın tesisatında olan bir kaçak alt katın tavanından çıkmaya başladığında bu komşular arasında bir soruna dönüşebilir. Alt katın tavanına akan suyu tespit eden firma sayesinde kaçak tamirleri yapılıp sorun giderilerek komşunuz ile sorun yaşama ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

Su tesisatındaki kaçaklar zemin içerisinde ilerleyerek alt katın tavanından dışarıya çıkabilir. Alt katın tavanında bir süre sonra sararmalar ve sıvada dökülmeler başlar. Suyun burada iyice artması sonucu damlamalar da meydana gelebilir. Böyle bir durumda yapılması gereken ilk şey üst kat komşunuza haber vererek tesisatını kontrol ettirmesini istemektir. Alt katın tavanına akan suyu tespit eden firma için işinin uzmanı olan bir tesisat firması ile görüşerek sorun kısa sürede çözülebilir. Tavandan akan suyun yerini bulmak için kullanılan cihazlar sayesinde tesisat içerisindeki kaçak noktası kırıp dökme işlemi yapılmadan bulunabilir. Bu şekilde de hem sizin için yüklü bir tadilat masrafı ortaya çıkmaz hem de komşularınız bu tadilat sürecinde oluşan seslerden rahatsız olmaz. Kullanılan cihazların en güzel yanlarından birisi tabii ki kırıp dökme işleminin yapılmamasının yanında size ek bir masraf çıkartamamasıdır. Bunlar dışında bir diğer güzel yanı ise sorunun 2-3 saat gibi kısa bir sürede çözülmesidir. Eski yöntemler ile günlerce sürecek olan kaçak tespit işlemi ve tadilat süreci ile uğraşmaktan kurtulmuş olursunuz. Bunların yanında bu işlemler yapılırken sadece kaçak olan dairede kaçağın tespiti için çalışmalar yapılır. Alt komşunun evinde herhangi bir kırıp dökme işlemi veya kaçak arama çalışması yapılmaz.

Alt katın tavanına akan suyu tespit eden firmalar için uzman tesisatçıların kullandıkları aletler ile sorunu kısa sürede bulup çözmektedir. Bu şekilde de komşularınız ile ilişkilerinizin bozulması önlenmiş olur. Kaçak tespiti için firmamızı arayarak bizden yardım isteyebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte evinizde olarak sorunu kısa sürede etkili bir şekilde çözebiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55