Bahçelievler Cihazlı Tesisatçı

Bahçelievler cihazlı tesisatçı , son dönemlerde piyasada tesisat alanında hizmet veren firmalar arasında kalitesini yaptığı işlerle ortaya koymaktadır. Bahçelievler firmamız bünyesinde oluşturduğu bir birim ile teknolojiyi yakından takip ederek, tesisat temizliği ve bakımı ile ilgili olarak piyasaya sürülen kaliteli makineleri bünyesine katarak müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Bahçelievler cihazlı tesisatçı firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Bahçelievler‘un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Su kaçağı olan bölgeyi hiçbir kırma işlemi yapılmadan kırmadan kameralı robotlarla bakarak su kaçağını bulmaktayız. Onarımını yaptığımız bölgeyi 1 yıl garanti vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler cihazlı tesisatçı olarak piyasada bu denli ön plana çıkmasının temelinde yatan sebeplerden biri, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elinden geleni yapması ve kaliteli hizmetten hiçbir şekilde vazgeçememesidir.Günlük hayatta tesisat düzeneği ile ilgili olarak bir çok problem ile karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bunlardan bazıları; petek temizliği, kombi ve kalorifer sistemlerinin temizliği ve bakımı, tesisat borularında oluşan yıpranmalar sonucunda sızıntıların tespit edilmesi ve giderilmesi, tuvalet tıkanıklığı açma gibi işlemleri örnek olarak gösterebiliriz. Bu tarz problemler, günlük kullanımdan kaynaklanan ya da insanların dışarıdan müdahaleleri sonucunda ortaya çıkan problemlerdir.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Tuvalet tıkanıklığı, boruların uzun yıllar kullanmasından dolayı aşınarak tortu oluşması ile olabileceği gibi insanların tuvalet ihtiyaçlarını giderdikten sonra kullandıkları peçeteleri, bezleri ya da bunlara benzer yabancı maddeleri tuvaletin içine atmalarının sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Bahçelievler cihazlı tesisatçı, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için üretilmiş, son teknoloji harikası cihazlara sahip olmakla birlikte, bu alanda eğitim almış kalifiyeli elemanlara sahiptir. Bahçelievler firmamız robot adında bir makine kullanmaktadır. Bu cihaz, görüntüleme özelliğini kullanarak, tıkanıklığa neden olan cismin hangi bölgede olduğunu tespit edip, klasik yöntemlerden farklı olarak herhangi bir kırma işlemi yapmadan tıkanıklığı gidermektedir. Bu şekilde hangi bölgede olduğu tespit edilen pislik, basınçlı su kullanılarak kanalizasyona atılmakta ve tıkanıklık bertaraf edilmektedir. Firma, bu makineyi mutfak- banyo- tuvalet lavabolarında oluşan tıkanıklıkların tespit edilmesinde ve tesisat borularında oluşan çatlakların ve bunun neticesinde oluşan sızıntının tespit edilmesi konusunda da kullanmaktadır. Böylelikle tesisat alanında pek çok konuda sahip olduğu bu makine sayesinde, son derece pratik çözümler bulmakta ve sunduğu hizmetin maliyetini en az seviyeye düşürmektedir.

Bahçelievler cihazlı tesisatçı ,aynı şekilde sahip olduğu petek temizleme makinesi sayesinde petek temizliği konusunda da piyasadaki diğer firmalara göre daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55