Bahçeşehir Su Kaçağı Tespit Bulma

Bahçeşehir su kaçağı tespit bulma firmamızda kamera sistemlerle su kaçakları tespitleri ve onarımları yapılmaktadır. Kırmadan sızıntı yapan boru bulunur daha sonra kırım yaparak sadece o bölüm tamir edilir.

Bahçeşehir Cihazlı Su Arıza Tespiti

Bahçeşehir su kaçağı tespiti uzmanlarımızın çalışma içinde emeklerini dahil ettikleri bir durum da bahçe topraklarından veya apartmanın direkt bodrum katlarına ilişkin kaçakların bulunmasıdır. Apartman dairelerinde olduğu gibi küçük sorunlar değildir ve ertelenmesi özellikle betonlarda göçükler oluşması yani bina temellerini çürütme gibi en istenmeyecek oluşumları meydana getirebileceğinden asla ertelememenizi biz öneriyoruz. Bahçeşehir su kaçağı bulma desteğimiz ile küçük bir araştırma ile sorunu bulabiliriz. Öncelikle apartmanınıza ait toprağın hemen altında su hareketliliği var mı bunu anlamak için ses detektörlerini kullanmalıyız. Bunu sıcaklık ölçümü değil de su çıkışı varsa oluşturduğu ses dalgaları, su sesleri, gürültüler açısında değerlendirdiğimizi ekleyelim. İlk bakışta apartmanın dış cephelerinin ıslanması gibi görünecek olsa da bazen direkt bodrum kata zamanla geçebilen sular bir hayli su taşkınlarını oluşturabilmektedir. Suyun kokusuna bakarak aslında bir nebze olsun fikir alabiliriz. Pis kokulara ait ise İSKİ veya bodruma ait atık deposunda kontroller yapılması gerekiyor. Bodrumdan geçen gider boruları bazen beton altlarında olabiliyor ve özellikle bunları analiz edecek bazı kameralara sahibiz. Diğer taraftan temiz su deposuna ait veya bahçeden gelen kaynak suları, boruların patlaması gibi vakalara karşı da ilgili tüm analizlerin yapılması ve sonuca ulaştırılması gibi işlemlerde sizlerin yanınızdayız.

Bahçeşehir su kaçağı tespit bulma telefonlarımız ile asla klasik ve geçmişte kalması, unutulması gereken anlayışlar değil tam anlamıyla her müşterimizin yapılan çalışmadan memnun kalacağı cihazlarla sizlere destek olmaktayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55