Bilgisayarlı ve Kameralı Su Kaçağına Bakan Firma

Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan firma Uzman Tesisat kırmadan robot makineli cihazla su arıza tespiti yapan firmayız. İstanbul içi aynı gün içinde servis imkanı sunuyoruz Avrupa Yakası : 0212 417 21 87 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz.

Kameralı su kaçağına bakan firmalar ilk tercihiniz olmalıdır çünkü sıradan tesisatçılar su sızıntısı bulmak için her yeri kırıp döker kırılan yerlerin faturasını ise siz ödersiniz. Teknoloji her alanda olduğu gibi tesisat alanında da gelişim gösterdi bilgisayarlı su kaçağına bakan firmalar var.

Su Arızalarına Kameralı ve Bilgisayarlı Çözüm

Alanında uzman olan ve son teknoloji tesisat firmalarından duyacağınız bir işlem olan Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan firma işi sizi kesin sorun çözümüne götüren oldukça kolay bir işlemdir. Bilgisayarlı su kaçağı bulma işini duyan kişiler ilk başlarda şaşırmış dahi olsalar işlem yapıldıktan sonra ne kadar iyi bir uygulama olduğunu dile getirmektedirler. İşte sizin için kameralı su kaçağı bulma işlemi nedir bunu açıklayalım. Tesisat boruları zamanla yıprandığı için, kaliteli borulara kullanılmadığı için veya tazyikli bir şekilde su borular içerisinden gittiği zaman borulara zarar görebilir. Zarar gören bu borular yıpranır ve bir süre sonra bir yerlerde delinme olur. Oluşan bu delinme sonrasında ise tesisat içerisinde var olan su delikten çıkar. Bu su inşaat yapısı içerisinde kendine bir yol bulup ilerler ve bir noktadan dışarı çıkar. Banyo veya mutfak tesisatında olan bu kaçak su çıktığı yerde kendini bir şekilde belli eder. Alt katın tavanında sararma ve sıvalarda dökülme, evin iç duvarlarında nemlenme, fayanslarda kararma gibi durumlar ortaya çıkar. Eğer kaçak pis atık su borusunda ise ayrıca etrafa kötü bir kokuda yayılır. İşte bu durumda tesisatınızda su kaçağı var demektir.

Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan firma işlemi pis atık su borularında var olan kaçakları bulmak için yapılan bir işlemdir. Tesisat içerisine üzerinde kamera olan bir çubuk gönderilir. Bu kamera tesisat içerisinde hareket ederken her bir nokta en ufak ayrıntısına kadar incelenir. Bu inceleme sırasında alınan görüntüleri bir ekran yardımıyla tesisatçı inceler. Daha sonra kaçağın olduğu yer bu kamera ile tespit edilir. İşte kameralı su kaçağı bulma işlemi kısaca budur. Aslında burada anlatıldığında size çok uzun süren bir işlemmiş gibi gelebilir ama aslında oldukça basit olan yaklaşık bir saat gibi bir sürede herhangi bir kırma işlemi yapılmadan su kaçağının tespit edilmesini sağlayan bir uygulamadır. Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan firma klozet, banyo, tuvalet, lavabo, küvet giderleri gibi pis atık su borularının tesisatında yapılan bir işlemdir. Oldukça basit olan bu işlem sizi kısa zamanda en iyi çözüme ulaştıran bir uygulamadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55