Çamlıca Su Kaçağı Tespiti

Çamlıca su kaçağı tespiti yapan tesisatçı servisimizde kameralı su kaçağı bulma yöntemleri uygulanmaktadır. Su kaçağı tespit bulma konusunda uzman firma Candan TESİSAT aynı gün içinde servis vermektedir.

Çamlıca Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Su kaçaklarında şebeke sularına dair şüphelendiğiniz su sızdırma gibi şikayetlerinizi telefon aramanızı yapmanız ile hemen yola çıkacak ekiplerimiz ile gidermeyi amaçlar. Hedefimiz kısa bir süreliğine geçici teknikler ile değil tam sorunun bulunarak örneğin duvarda kabarma etkisini yok etmektir. Islanan bir duvardaki bu nemli hal eğer kaynağı bulabilirseniz hızlıca kurumaya başlayacaktır. Sizde kesin teşhisler ve onarıma sahip olduktan sonra, beton kurumaya yüz tutunca yeniden duvar boyamasına geçin ve erken davrandığınız durumda maalesef sıkıntının artacağını unutmayınız. Çamlıca su kaçağı tespiti eski teknikler yerine daha sorunsuz su sızıntısı teknolojisine dahil olan işlemleri esas alır. Nasıl bir akustik cihaz kullanılması ile fayans altları veya diğer cephelerdeki tesisat kırılmalarına dair olan kaçakları sesler ile bulabiliyorsak, söz konusu bir lavabo veya herhangi bir sıhhi tesisat , pimaş ise oraya da kamera ile bakmayı tercih edebiliriz. Nasıl bodrum katındaki atık sularının ihraç edilmesini sağlayacak birimlerde gerek kanal içi temizliği bir arada sunuyorsak, bodruma sürekli dışarıdan veya bina zeminlerinden gelen su sızıntıları içinde izolasyon kaçağı gibi ihtimalleri de değerlendirerek net ölçümler ve çözümleri bir arada sunabilmekteyiz.

Çamlıca su kaçağı tespiti elemanlarımız ile gider içi kılavuz kamera, yaylı gider içi kamera ile bir banyo giderinden sızan ve alt komşuya sızıntı meydana getiren sıhhi tesisat içinde de incelemeler de bulunabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55